Świetna passa fitnesski ze Szczecinka. Forma na medal [ZDJĘCIA]

Krzysztof Marczyk
W Grodzisku Wielkopolskim odbyły się kolejne zawody w kulturystyce i fitness. W zmaganiach wystartowała Aleksandra Kubińska, zawodniczka Akademii Fitness Sportowego.

Podopieczna Anny Guzik-Sobolewskiej rywalizowała w miejscowej hali sportowej w kategorii fitness kobiet podczas 4. Otwartych Mistrzostw Wielkopolski.

W tej grupie udział wzięło osiem zawodniczek, a w całych zawodach pojawiło się łącznie ponad 160 uczestników. 19-letnia Kubińska zajęła w swojej kategorii 2. miejsce i tym samym zdobyła srebrny medal. Przypomnijmy, że Aleksandra niedawno sięgnęła po brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness oraz zwyciężyła w Pucharze Polski. Kolejne starty już za tydzień w Ostrowcu Świętokrzyskim: Mistrzostwa Polski juniorów oraz Mistrzostwa Polski dzieci.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani