Szachy > Koszalinianie gorą w Kamieniu Pomorskim

Klaudia Kulno
Klaudia Kulno Jacek Wójcik
Szachiści z Koszalina zostali zwycięzcami 9. Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych LZS w Kamieniu Pomorskim.

W turnieju mężczyzn (tempo gry 10 minut na partię dla zawodnika), zwyciężył Tadeusz Listowiecki (Koszalin) przed Adamem Spurkiem (Białogard). Obaj uzyskali po 8 pkt. Na czwartej pozycji sklasyfikowany został Sławomir Hryb (Kołobrzeg) - 6 pkt.

W rozgrywkach pań pierwsze miejsce zajęła utytułowana Klaudia Kulon z Hetmana Politechnika Koszalińska (7 pkt.). Na trzeciej pozycji sklasyfikowana została Teresa Pawlikowska (Świdwin), a na czwartej Agnieszka Nowak (Białogard). Obie zdobyły po 4 pkt.