Szczecinek Cup 2015 dla Gwardii Koszalin

Dawid Jaśkiewicz
Podopieczni Karola Izmajłowicza podczas szczecineckiego turnieju.
Podopieczni Karola Izmajłowicza podczas szczecineckiego turnieju. archiwum/Gwardia Koszalin
Podczas minionego weekendu młodzi wychowankowie Gwardii Koszalin uczestniczyli w turnieju Szczecinek Cup 2015.

W zmaganiach zawodników urodzonych w 2001 roku, podopieczni Karola Izmajłowicza okazali się bezkonkurencyjni. W zawodach wzięło udział siedem drużyn, z czego dwie reprezentujące barwy koszalińskiego klubu. Młodzi gwardziści zakończyli rozgrywki na dwóch pierwszych miejscach.

W turnieju zwyciężyła Gwardia II, która w sześciu meczach zainkasowała piętnaście punktów. Kolejne miejsca zajęły Gwardia I i AP Szczecinek II, które zdobyły po dwa oczka mniej. W turnieju uczestniczyły również Junior Kalisz Pomorski, Victoria Koronowo, Orzeł Wałcz oraz AP Szczecinek I.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Adrian Wieczorek - Karol Florkiewicz, Gabriel Krasowski, Marcel Mąka, Mateusz Socha, Jakub Redlarski, Mateusz Trejder, Tomasz Śmiech i Jakub Zieleniewicz.

W Gwardii I grali: Adrian Pędziwiatr - Oskar Bajtek, Adrian Cybula, Bartosz Kaźmierczak, Michał Machała, Szymon Sobol, Gabriel Szygenda oraz Mateusz i Norbert Wojcieszak.

Rozegrany został również turniej dla zawodników urodzonych w 2000 roku. W gronie sześciu zespołów najlepsi okazali się młodzi gracze Victorii Koronowo. W tej kategorii wiekowej Gwardia uplasowała się na czwartej pozycji.