To już oficjalna informacja, podana zarówno przez wytwórnię, jak i samego koszalinianina. - Płyta ma zostać wydana w tym roku, ale dokładnej daty jeszcze nie zdradzę. Teraz intensywnie pracuję nad utworami - mówi nam Szymi Szyms.
Nie ukrywa, że to duży krok w jego karierze. Quebonafide to bowiem jeden z najbardziej popularnych na polskiej scenie raper. Wydawane przez jego wytwórnię płyty cieszą się dużą popularnością wśród fanów rodzimego hip-hopu.
Świadczy chociażby o tym fakt, że teledysk do „Piri Piri”, czyli utworu Szymiego Szymsa opublikowany na YouTube, profilu wytwórni w ciągu trzech miesięcy osiągnął ponad 1,6 miliona odsłon. Poprzedni - „Yakuza” - na YouTube odnotował 4,2 miliona odsłon!
A to oznacza, że Szymiego słuchają nie tylko fani z jego rodzinnego miasta, ale i z całej Polski. A nawet ze świata! Jak podał portal Spotify, utwory koszalinianina w 2019 roku słuchało 228 tysięcy słuchaczy z 77 krajów! Gratulujemy!
Spoko Miejsce, nowy klub w Koszalinie otwarty. Zobacz zdjęci...
Czy technologie niszczą psychikę dzieci?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?