Taekwondo olimpijskie. Świetny występ ULKS Borne Sulinowo na Warsaw Cup

Wychowankowie ULKS Borne Sulinowo wywalczyli 9 medali podczas 12. międzynarodowego turnieju w taekwondo olimpijskim - Warsaw Cup 2009.

Podopieczni trenera Dariusza Skiby zdobyli 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe krążki. Dzięki temu zajęli piąte miejsce w klasyfikacji zespołowej. W zawodach udział wzięło 30 ekip z Białorusi, Estonii, Litwy, Łotwy, Rosji, Ukrainy, Węgier i Polski.

Indywidualnie w kategorii juniorów klub z Bornego zdobył 3 złote krążki: w kategorii do 63 kg kadrowicz Marcin Anikiej, do 78 kg Rafał Szypulski i do 42 kg Klaudia Włodarczak. W kategorii do 73 kg Mateusz Bichun zdobył srebro, a Paweł Parkot brąz.

W rywalizacji kadetów największy sukces odniosła Magda Atrachimowicz. W najcięższej wadze +59 kg sięgnęła po złoty medal. Srebro wywalczył w wadze +65 kg Paweł Szypulski, a dwa brązowe medale Martyna Jaworska (55 kg) i Kamila Michałkiewicz (47 kg).