Takuya Murayama trafia w ekstraklasie

djas
Były gracz Gwardii Koszalin, Japończyk Takuya Murayama, strzelił swoją drugą bramkę w ekstraklasie. Jacek Wójcik
Były gracz Gwardii Koszalin, Japończyk Takuya Murayama, strzelił swoją drugą bramkę na boiskach ekstraklasy.

Japoński skrzydłowy wpisał się na listę strzelców w wygranym 2:1 spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko- Biała. W dziewiętnastej minucie Murayama otrzymał znakomite podanie od Maksymiliana Rogalskiego i pewnie pokonał bramkarza gości, Ladislava Rybanskiego. W tym momencie Portowcy prowadzili 2:0. Były gracz Gwardii miał na początku meczu jeszcze jedna idealną okazję, lecz w ostatniej chwili stracił futbolówkę.

W piętnastej minucie szczeciński zespół na prowadzenie wyprowadził były zawodnik Kotwicy Kołobrzeg, Adam Frączczak. Jeszcze przed przerwą piłkę do własnej bramki skierował Marcin Robak.

Dla pomocnika z Kraju Kwitnącej Wiśni jest to drugie trafienie w dwudziestym drugim meczu na boiskach ekstraklasy. Wcześniej wpisał się na listę strzelców w spotkaniu przeciwko Jagiellonii Białystok. W tym sezonie przebywał na murawie przez pełne dziewięćdziesiąt minut w ośmiu na dziewięć ligowych spotkań.