Teleturniej i tańce na Dzień Babci i Dziadka w Malechowie...

  Teleturniej i tańce na Dzień Babci i Dziadka w Malechowie [ZDJĘCIA]

  Wojciech Kulig

  Głos Koszaliński

  Głos Koszaliński

  Teleturniej i tańce na Dzień Babci i Dziadka w Malechowie [ZDJĘCIA]
  1/10

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Przedszkole w Malechowie

  W przedszkolu w Malechowie świętowano wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka. Wszystkie grupy przedszkolne przygotowały dla gości występy.
  Dzieci czteroletnie z gr. SMERFÓW, przedstawiły program artystyczny przygotowany przez wychowawczynię, panią Magdalenę Krawczuk. Pokazały w nim swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Kluczowym punktem występu był wspólny taniec wnucząt wraz z dziadkami, gdzie wszyscy razem wesoło odtańczyli „Taniec Pszczółki Mai”.

  Dzieci pięcioletnie z gr. ELFY pod kierunkiem wychowawczyni, pani Aleksandry Gancarz przygotowały Teleturniej o Babci i Dziadku, który rozgrywał się przy dźwiękach muzyki ze znanego programu telewizyjnego „Familiady”.
  W teleturnieju wystąpili: Wnuczki, Wnukowie oraz Prowadzący. Rozgrywki zakończyły się remisem. W międzyczasie dzieci zaśpiewały piosenkę o babci i piosenkę o dziadku oraz piosenkę w j. angielskim „I love you”. Zaprezentowały się także w tańcu nowoczesnym z chustami.

  Najmłodsze przedszkolaki, rezolutne trzylatki z gr. MISIÓW przygotowały wraz z wychowawczynią, panią Martą Materną piękny występ, który rozpoczęły słowami ,,Babcia z Dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują…”. Misie bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując krótki program artystyczny. Zaśpiewały piosenkę oraz wspólnie z dziadkami zatańczyły „Boogie Woogie”.

  Ostatnie wystąpiły sześciolatki z gr. SKRZATKÓW GAGATKÓW. Do występu przygotowała dzieci wychowawczyni, pani Danuta Sieklucka. W humorystycznym przedstawieniu pt. „O magicznych sztuczkach Babci i Dziadka”, przy muzyce z filmu „Różowa Pantera” dzieci wypatrywały przez lornetki, co robią babcia i dziadek. Chciały się przekonać czy przypadkiem nie są czarodziejami. Okazało się, że to nie były czary, tylko miłość do wnuka i miłość do wnuczki. W podziękowaniu za tą wspaniałą bezwarunkową miłość dzieci pięknie zatańczyły do piosenki „Faith” Steve Wondera, czym urzekły i zachwyciły dziadków – goście nagrodzili swoich wnuków gromkimi brawami. Sześciolatki zaśpiewały również „Piosenkę o Super Babci i Dziadku” oraz piosenkę w języku angielskim „I love you”.

  Zobacz także: Rozmowa Tygodnia GK24


  POLECAMY:

  Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Zdjęcia z Darłowa

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Wideo