Tenis stołowy > Biedziuk wygrał w Kamieniu

W Kamieniu Krajeńskim rozegrany został ogólnopolski turniej tenisa stołowego o puchar burmistrza tego miasta.

Rywalizowano w kategoriach do lat 40 oraz powyżej. Turniej stał na wysokim poziomie, ze względu na udział zawodników na co dzień biorących udział w rozgrywkach I i II ligi, a nawet mających za sobą starty w ekstraklasie.

Do zawodów przystąpiło kilkudziesięciu zawodników z czterech województw. Nasz region reprezentowany był przez dwa kluby: UKS Białogard oraz SSMTS Szczecinek. Najlepiej z naszych zawodników spisał się Antoni Biedziuk (SSMTS), który nie miał równych sobie w kategorii +40. Drugą lokatę zajął aktualny mistrz Polski w swojej kategorii Eugeniusz Górecki (Kusy Laskowice). W kategorii do lat 40 pierwsze miejsce zajął Krzysztof Leszczyński (Gwiazda Bydgoszcz).