Tenis > Turniej pamięci Zbigniewa Gieruli w Szczecinku

Z udziałem 28 zawodników na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku rozegrano turniej poświęcony pamięci Zbigniewa Gieruli.

W grze pojedynczej w kategorii 35+ Mariusz Buca Bolano (Włochy) gładko pokonał w finale 6:0, 6:1 Janusza Markowskiego (Pobiedziska). Trzecie miejsce zajął Jerzy Bodnar ze Szczecinka.

W grze pojedynczej w kategorii 50+ triumfował Janusz Paszkiewicz ze Szczecinek. W decydującym pojedynku pokonał po zaciętej walce 7:6, 7:5 Emila Barnasia (Szczecinek).

Zmagania deblistów prowadzone były w formule open. Wygrała je para M. Buca Bolano/Józef Szpakowski pokonując 7:5, 6:4 Bartosza Siewierskiego i Marcina Dobrowolskiego.