Towarzysko: Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 4:1 (3:1)

W meczu sparingowym czwartoligowa Drawa Drawsko Pomorskie pewnie pokonała Spartę Węgorzyno 4:1 (3:1).

Goście objęli prowadzenie po ładnym strzale z 18 m pod poprzeczkę. Drawa szybko odrobiła straty i jeszcze przed przerwą wypracowała dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie gospodarze kontrolowali przebieg meczu i zdobyli jeszcze jednego gola.

Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 4:1 (3:1)

Gole dla Drawy: Wojciech Witoń, Grzegorz Muzyka, Mateusz Nowik, Konrad Kiełbasa.
Drawa: Piłat - Pedrycz, Czermanowicz, Saja, R. Żuk, Nowik, Kibitlewski, Suska, Kwiatkowski, Muzyka, Witoń. Na zmiany wchodzili: Bogin, Płuska, Korczyński.