Towarzysko: Drawa -Głaz 12:2

W Drawsku Pomorskim czwartoligowa Drawa zmierzyła się w sparingowym meczu z czwartym po rundzie jesiennej zespołem V ligi, Głazem Tychowo.

Drawszczanie zagrali bez litości dla występującego klasę niżej rywala i rozgromili go aż 12:2 (6:1). Już po kilku minutach było 3:0 dla drawszczan. Na kontaktową bramkę Głazu, podopieczni trenera Andrzeja Pedrycza odpowiedzieli kolejnymi trzema trafieniami, a bramek mogło być więcej, gdyby jeszcze karnego wykorzystał Rafał Komar (przy stanie 3:1).

Po zmianie stron Drawa zdobyła kolejne 6 goli. Gospodarze mieli o tyle ułatwione zadanie, że na początku drugiej połowy boisko opuścił kontuzjowany Daniel Morawski i tychowianie do końca meczu musieli sobie radzić w dziesiątkę.

Bramki dla Drawy zdobyli: Grzegorz Wawreńczuk 4, Artur Kapeliński 2, Zbigniew Weglowski 2, Rafał Komar, Piotr Kibitlewski, Tomasz Dudka i Wojciech Witoń. Dla Głazu Morawski i Rafał Dudka.