Towarzysko: Gryf - KS Sieciemin 11:0 (3:0)

Arkadiusz Ragan trafił do siatki dwukrotnie.
Arkadiusz Ragan trafił do siatki dwukrotnie. Jacek Wójcik
Ostre strzelanie urządzili sobie w sparingowym meczu z KS Sieciemin (klasa A) piłkarze piątoligowego Gryfa Polanów. W meczu rozegranym 2x40 minut gospodarze strzelili 11 goli nie tracąc żadnego.

Łupem bramkowym podzielili się: Adrian Wrona 3, Grzegorz Majcher 2, Sebastian Gryciuk 2, Arkadiusz Ragan 2 (z karnych), Mariusz Zblewski 2.

Oba zespoły przystąpiły do meczu w osłabionych składach. Gospodarze zebrali tylko 11 zawodników, goście od początku meczu grali w dziesiątkę. Do 20 minuty dzielnie odpierali ataki gryfitów, utrzymując wynik bezbramkowy. Później przewaga piątoligowca została udokumentowana golami.