Towarzysko: Kotwica Kołobrzeg - Victoria Przecław 4:1 (3:0) [zdjęcia]

Lilo.
Lilo. Jacek Wójcik
Trzeci mecz sparingowy rozegrała trzecioligowa Kotwica Kołobrzeg i odniosła pierwsze zwycięstwo.

Po meczach z pierwszoligowcami (2:2 z Pogonią Szczecin, 3:4 z Flotą Świnoujście) tym razem rywalem zespołu trenera Wojciecha Polakowskiego była czwartoligowca Victoria Przecław. Gospodarze wygrali 4:1 (3:0).

W spotkaniu tym Kotwica testowała Damiana Staniszewskiego (Chojniczanka Chojnice), Brazylijczyka Lilo (ostatnio Zagłębie Sosnowiec, wcześniej Polonia Słubice, Ruch Chorzów i Pogoń Szczecin), Łukasza Bednarza (Górnik Polkowice) i Roberta Ziętarskiego (Arka Gdynia, Młoda Ekstraklasa).

Kotwica Kołobrzeg - Victoria Przecław 4:1 (3:0)
1:0 Staniszewski (12. karny), 2:0 Lilo (26.), 3:0 Staniszewski (33.), 4:0 Ropiejko (60.), 4:1 Sztadilów (71.).
Kotwica: I połowa - Struś - Wojciechowski, Dymek, Bednarz, Cebulski, Skórecki, Żdanow, Ziętarski, Lilo, Staniszewski, Pepple; II połowa - Struś - Sarna, Rudziński, Cebulski (64. Lilo), Augustyniak, Rydzak, Szymala, Pierzyński, Skwara, Ropiejko, Staniszewski (84. Machula).