Towarzysko: Kotwica Kołobrzeg - Zorza Dobrzany 8:1 (1:1) (zobacz zdjęcia)

W sparingowym meczu na kołobrzeskim euroboisku trzecioligowa Kotwica Kołobrzeg rozgromiła Zorzę Dobrzany 8:1 (1:1).

Kotwica Kołobrzeg pokonała 8:1 Zorzę Dobrzany

Po pierwszej połowie nie zanosiło się na pogrom gości. To Zorza objęła prowadzenie, które utrzymywała niemal do przerwy. Dopiero w końcówce Kotwica stworzyła dogodne sytuacje po rzutach rożnych i jedną z nich wykorzystała.

W drugiej połowie gospodarze strzelali już na zawołanie. Skończyło się wynikiem 8:1 (gole Adam Frączczak 2, Igor Duńczak 2, Marek Procner 2, Piotr Dubiela, Gracjan Szymański), a mogło być wyżej. M.in. Marek Procner nie wykorzystał rzutu karnego przy stanie 7:1.