Trzecioligowe derby Koszalina na remis [zdjęcia]

Junpei Shimmura (z prawej w wyskoku) cieszy się z pierwszego ligowego gola zdobytego na stadionie Gwardii. Jacek Wójcik
Rozegrane w ramach 19. kolejki III Ligi Bałtyckiej derby Koszalina pomiędzy Gwardią i Bałtykiem zakończyły się remisem 1:1. W meczu rozgrywanym na stadionie przy ul. Fałata prowadzenie objęli gospodarze. W 24. minucie zaskakujący strzał z dystansu oddał Junpei Shimmura. Piłka po niepewnej interwencji Macieja Dulewicza wylądowała w siatce. Jeszcze w tej samej odsłonie bliski drugiego gola dla Gwardii był Łukasz Wiśniewski. Wynik 1:0 utrzymywał się aż do 76. minuty. Wówczas to bramkarza Gwardii, Sebastiana Fabiańskiego, pokonał rezerwowy Bałtyku Krystian Krauze. Rezultat 1:1 utrzymał się do końca spotkania.