TWI - szkolenie jak efektywnie wdrażać pracowników - Słupsk...

  TWI - szkolenie jak efektywnie wdrażać pracowników - Słupsk 26-27 listopada

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  TWI - szkolenie jak efektywnie wdrażać pracowników - Słupsk 26-27 listopada
  TWI - szkolenie jak efektywnie wdrażać pracowników - Słupsk 26-27 listopada
  Rotacja pracowników, brak zaangażowania oraz wiedza odchodząca razem z pracownikami to problemy w Twojej firmie? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! TWI – Training Within Industry już 26-27 listopada 2018 w Słupsku

  Nawet najlepsi kierownicy i brygadziści mają poważne problemy z instruktażem stanowiskowym. Są bowiem specjalistami w swoich wąskich zakresach. Nieodpowiednie wprowadzenie pracowników to przyczyna wielu nieporozumień co może skutkować niezadowoleniem pracowników i rezygnacją z pracy już w okresie próbnym. Zwiększona rotacja to stres pracowników. Taki stan powoduje fatalna atmosferę w miejscu pracy.

  TWI to szansa na prawdziwe zmiany:
  •Koniec strachu przed odejściem wiedzy razem z pracownikiem
  •Utrzymanie wykwalifikowanych pracowników
  •Wzbudzeni chęci do ciągłej optymalizacji miejsca pracy
  •Wzrost produktywności
  •Poprawa atmosfery pracy

  Training Within Industry (TWI) – to nie jest zwykła metoda – to olbrzymie narzędzie doskonalenia organizacji, pozwalająca na skuteczne i efektywne zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie, począwszy od etapu zatrudnienia pracownika, poprzez efektywną realizacje usług, skończywszy na budowaniu relacji w zespole.
  TWI jest fundamentem doskonalenia liderów i procesów w takich przedsiębiorstwach jak Toyota, Whirlpool, Lufthansa i wielu innych.

  26 listopada w Słupsku rusza pierwszy etap szkolenia - TWI Instruowanie Pracowników.

  Szkolenie realizowane będzie przez 2 dni – pierwsze 8 godzin teorii, kolejne 8 godzin to praktyczne działania bezpośrednio na halach produkcyjnych u jednego z naszych Klientów.

  Uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę na temat właściwego przygotowania i wdrożenia nowego pracownika do firmy by po pierwsze nie stracił swojego zapału a po drugie by efektywnie wykonywał powierzone mu obowiązki. Kolejne 2 etapy będą realizowane w odstępach 3 miesięcznych.

  •TWI Train The Trainers
  – czyli jak budować system szkoleń wewnętrznych w oparciu o własnych trenerów
  •TWI Prowadzenie Instruktarzy Stanowiskowych
  - czyli jak umiejętnie przekazywać wiedzę o wymaganiach stanowiskowych.

  Uczestnictwo w 3 etapach zwieńczone jest egzaminem i certyfikatem wydanym przez Lean Management Consulting Group, potwierdzającym zdobyte umiejętności,

  Szkolenie kierowane jest do wszystkich liderów, brygadzistów i kierowników zarządzających pracownikami zarówno w firmach produkcyjnych jak i usługowych

  Trenerem szkolenie będzie konsultant LMCG - Piotr Kloryga, specjalista w treningach, doradztwie oraz wsparciu przedsiębiorstw w obszarze wdrożenia filozofii ciągłego doskonalenia Kaizen. , Certyfikowany trener LEANWAY, DOJO Toyota. Jest ekspertem z obszaru TWI oraz organizacji produkcji. Realizował projekty dla takich firm jak: Toyota Motor Manufacturing Poland, Clinco Medical, Magna SA, Eltech, BA Glass, i wiele innych.

  Korzyści firm które zdecydowały się na wdrożenie TWI w swoich przedsiębiorstwach mówią same za siebie:


  Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie organizatora szkolenia www.7muda.pl lub pod numerem telefonu 735-395-725 ( email: biuro@7muda.pl)

  „Zmiany w Twojej firmie jeszcze nigdy nie były tak blisko – wykorzystaj potencjał swoich pracowników”

  Uwaga ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia.
  Uczestnicy którzy dokonają zgłoszenia przed 15 listopada otrzymają dodatkowy RABAT.
  Bądź na bieżąco i polub nas na facebooku!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo