Udana końcówka sezonu reprezentacyjnego. Polskie siatkarki odniosły drugie zwycięstwo nad Szwajcarkami [WYNIK, ZDJĘCIA]

OPRAC.: Tomasz Biliński
Na zakończenie sezonu reprezentacyjnego kadry kobiet kobiet, drużyna Jacka Nawrockiego dwukrotnie zmierzyła się w Łodzi ze Szwajcarią. O ile pierwsze starcie było zacięte (wygrane przez Polski 3:2), o tyle w drugim gospodynie nie dały rywalkom szans na zwycięstwo. Przegrały dopiero w dodatkowym secie. Zobacz fotorelacje ze tego wydarzenia.Polska – Szwajcaria 3:0 (25:19, 25:18, 25:22); dodatkowy set – 21:25Polska: Alicja Grabka, Weronika Centka, Anna Stencel, Paulina Damaske, Karolina Drużkowska, Monika Fedusio, Maria Stenzel (libero) oraz Julia Twardowska, Martyna Łazowska, Zuzanna Górecka, Martyna Świrad, Monika Jagła (libero). Trener: Jacek Nawrocki Piotr Sumara/pzps.pl
Na zakończenie sezonu reprezentacyjnego kadry kobiet kobiet, drużyna Jacka Nawrockiego dwukrotnie zmierzyła się w Łodzi ze Szwajcarią. O ile pierwsze starcie było zacięte (wygrane przez Polski 3:2), o tyle w drugim gospodynie nie dały rywalkom szans na zwycięstwo. Przegrały dopiero w dodatkowym secie. Zobacz fotorelacje ze tego wydarzenia. Polska – Szwajcaria 3:0 (25:19, 25:18, 25:22); dodatkowy set – 21:25 Polska: Alicja Grabka, Weronika Centka, Anna Stencel, Paulina Damaske, Karolina Drużkowska, Monika Fedusio, Maria Stenzel (libero) oraz Julia Twardowska, Martyna Łazowska, Zuzanna Górecka, Martyna Świrad, Monika Jagła (libero). Trener: Jacek Nawrocki.