Urodziny na sportowo. Bieg z okazji 55 lat Politechniki Koszalińskiej za nami! [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
W sobotę zorganizowana została kolejna edycja biegu Politechniki Koszalińskiej.
W sobotę zorganizowana została kolejna edycja biegu Politechniki Koszalińskiej. Radosław Brzostek
W sobotę zorganizowana została kolejna edycja biegu Politechniki Koszalińskiej. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ odbyła się w ramach obchodów 55-lecia istnienia uczelni.

Trasa liczyła 5,5 km i wiodła okolicami kampusu uczelni przy ulicy Śniadeckich w Koszalinie. Na starcie biegu głównego stanęło blisko 70 osób. Jako pierwszy na mecie zameldował się Patryk Prowancki z Koszalina. Podium uzupełnili Sebastian Kozieł i Łukasz Fedorczak.

Wśród kobiet najszybsza okazała się Małgorzata Krynicka-Grzyb z Trzebiatowa, przed Agnieszką Konkel oraz Małgorzatą Krzewińską.

Na starcie stanęli również uczestnicy marszu nordic walking. Pierwsze miejsce zajął Patryk Brzozowski, przed Bogumiłem Gortatem i Dariuszem Kopczewskim. Wśród pań jako pierwsza na mecie pojawiła się Dagmara Wieczorkowska, wyprzedzając Renatę Adamowicz i Katarzynę Formalewicz.

W marszu nordic walking wzięło udział ponad 40 osób.

Urodziny na sportowo. Bieg z okazji 55 lat Politechniki Kosz...