V liga: Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 5:1 (1:0) (zobacz film)

Strzela Marcin Chyła.
Strzela Marcin Chyła. Fot. Jacek Wójcik
Bałtyk Koszalin odniósł na swoim boisku kolejne wysokie zwycięstwo.

Goście stawiali opór przez pierwsze 45. minut. W drugiej połowie opadali z sił i zainkasowali cztery bramki. Kolejne dwa trafienia zaliczył najlepszy strzelec Bałtyku, Marcin Chyła. Efektowną bramkę w końcówce meczu zdobył rezerwowy w tym spotkaniu Jakub Ślusarz.

Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 5:1 (1:0)
1:0 Chyła (38.), 2:0 Kupisz (55.), 3:0 Chyła (66.), 3:1 Gryciuk (75.), 4:1 Miętek (82.), 5:1 Ślusarz (88.).

Bałtyk: Boryszewski - Czaja, Krzywonos, Stańczyk, Drejski, Szymański, Chyła, Kupisz, Sęk (70. Szczygieł), Gozdal (62. Ślusarz), Miętek.
Gryf: Stelmach - Majcher, Idzi, Gabriel, Wegner, Popowicz, Rajkowski, Rumiński (65. Atalski), Ragan (46. Purcel), Gryciuk, Siwiecki.