V liga: Głaz Tychowo - Rasel Dygowo 3:1 (1:1) (zobacz zdjęcia)

Z prawej zdobywca pierwszego gola w meczu, Arkadiusz Jabłoński.
Z prawej zdobywca pierwszego gola w meczu, Arkadiusz Jabłoński. Jacek Wójcik
Seria meczów bez porażki piłkarzy z Dygowa zakończyła się w sobotę na stadionie w Tychowie.
Glaz Tychowo wygral 3:1 z Raselem Dygowo

Głaz Tychowo wygrał 3:1 z Raselem Dygowo

Do przerwy był remis 1:1. W drugiej połowie dwie bramki z podań Daniela Morawskiego zdobył Rafał Dudka i Głaz zwycieżył 3:1, kończąc serię siedmiu meczów bez porażki Rasela.

- Był to typowy mecz na remis. Zespół z Dygowa zagrał mądrze piłką, a my mieliśmy trochę szczęścia - podsumował trener Głazu, Grzegorz Kwiatkowski.

Głaz Tychowo - Rasel Dygowo 3:1 (1:1)
1:0 A. Jabłoński (12.), 1:1 Wojciechowski (20.), 2:1 i 3:1 Dudka (82. i 89.). Czerwona kartka (druga żółta): Franaszek (Rasel, 90. min).

Głaz: Sokołowski - Kwiatkowski, D. Baranowski, Wolf (30. Tomaszewski), Łygoński, Polewka (90. Radziuk), Głuszak (90. M. Baranowski), A. Jabłoński, Bąk, Morawski, Dudka.
Rasel: Mikołajczak - Waszczyk, Kalinowski, Franaszek, Borok, Skok, Siuciak, P. Suchwałko (90. Siwiński), Kanarek (70. Placha), Wojciechowski, W. Suchwałko (55. M. Jabłoński).