Victoria samodzielnym wiceliderem

(wok)
Piłkarki nożne UKS Victorii SP 2 Sianów pokonały w meczu rozegranym przed własną widownia jedenastkę Ostrowii Ostrówek 2:0

. Pierwsza bramka padła już w 66. sekundzie spotkania. Świąder dograła do Trzeciak, a ta dynamicznym wejściem w pole karne i strzałem w prawy róg uzyskała prowadzenie. Drugiego gola gospodynie strzeliły w 44. minucie. Wówczas Malwina Grzelak uderzyła z ostrego kąta, a piłka bita na bliższy bramkarce słupek wylądowała w siatce. Mimo przewagi w drugiej połowie sianowianki nie zdołały strzelić więcej goli. Wygrana umocniła Victorię na drugiej pozycji w tabeli. Za tydzień mecz ze Stilonem. (