W czerwcu ruszy przebudowa ulicy Basztowej w Sławnie [ZDJĘCIA]

Wojciech Kulig
Wojciech Kulig
W sławieńskim ratuszu została podpisana umowa na przebudowę ulicy Basztowej w Sławnie. Umowę władze miasta Sławno podpisały z Przedsiębiorstwem Drogowym ,,DROBET" ze Sławna. - Wykonawca złożył najkorzystniejszą ofertę w kwocie ponad 1,1 mln zł za wykonane robót wraz z okresem gwarancji na 60 miesięcy - informuje nas Rafał Szymczewski z biura promocji i współpracy zagranicznej Urzędu Miasta w Sławnie. Przebudowane zostaną dwa odcinki ulicy Basztowej o łącznej długości 330 metrów - od skrzyżowania z ulicami Lipową i Matejki w kierunku Bramy Słupskiej do ulicy Marie Curie-Skłodowskiej oraz od ulicy Mickiewicza do ulicy Matejki, wzdłuż przychodni lekarskiej NZOZ Medyk, gdzie od dawna problem z przejściem mają m.in. pacjenci. Zakres prac obejmuje m.in. rozebranie istniejącej nawierzchni, odzyskanie kostki kamiennej przykrytej warstwą bitumiczną, przebudowę i remont odcinka istniejącej kanalizacji deszczowej, przygotowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, zatok postojowych i zjazdów, przebudowę oświetlenia drogowego oraz zakup i montaż ławek i koszy na śmieci.Prace mają się zakończyć w listopadzie bieżącego roku. Zobacz także: Sławno: Rozmowa o bezpieczeństwie na ulicy Koszalińskiej w Sławnie
W sławieńskim ratuszu została podpisana umowa na przebudowę ulicy Basztowej w Sławnie. Umowę władze miasta Sławno podpisały z Przedsiębiorstwem Drogowym ,,DROBET" ze Sławna. - Wykonawca złożył najkorzystniejszą ofertę w kwocie ponad 1,1 mln zł za wykonane robót wraz z okresem gwarancji na 60 miesięcy - informuje nas Rafał Szymczewski z biura promocji i współpracy zagranicznej Urzędu Miasta w Sławnie. Przebudowane zostaną dwa odcinki ulicy Basztowej o łącznej długości 330 metrów - od skrzyżowania z ulicami Lipową i Matejki w kierunku Bramy Słupskiej do ulicy Marie Curie-Skłodowskiej oraz od ulicy Mickiewicza do ulicy Matejki, wzdłuż przychodni lekarskiej NZOZ Medyk, gdzie od dawna problem z przejściem mają m.in. pacjenci. Zakres prac obejmuje m.in. rozebranie istniejącej nawierzchni, odzyskanie kostki kamiennej przykrytej warstwą bitumiczną, przebudowę i remont odcinka istniejącej kanalizacji deszczowej, przygotowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, zatok postojowych i zjazdów, przebudowę oświetlenia drogowego oraz zakup i montaż ławek i koszy na śmieci.Prace mają się zakończyć w listopadzie bieżącego roku. Zobacz także: Sławno: Rozmowa o bezpieczeństwie na ulicy Koszalińskiej w Sławnie UM Sławno
Udostępnij:
W sławieńskim ratuszu została podpisana umowa na przebudowę ulicy Basztowej w Sławnie.

Umowę władze miasta Sławno podpisały z Przedsiębiorstwem Drogowym ,,DROBET" ze Sławna. - Wykonawca złożył najkorzystniejszą ofertę w kwocie ponad 1,1 mln zł za wykonane robót wraz z okresem gwarancji na 60 miesięcy - informuje nas Rafał Szymczewski z biura promocji i współpracy zagranicznej Urzędu Miasta w Sławnie.

Przebudowane zostaną dwa odcinki ulicy Basztowej o łącznej długości 330 metrów - od skrzyżowania z ulicami Lipową i Matejki w kierunku Bramy Słupskiej do ulicy Marie Curie-Skłodowskiej oraz od ulicy Mickiewicza do ulicy Matejki, wzdłuż przychodni lekarskiej NZOZ Medyk, gdzie od dawna problem z przejściem mają m.in. pacjenci.

Zakres prac obejmuje m.in. rozebranie istniejącej nawierzchni, odzyskanie kostki kamiennej przykrytej warstwą bitumiczną, przebudowę i remont odcinka istniejącej kanalizacji deszczowej, przygotowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, zatok postojowych i zjazdów, przebudowę oświetlenia drogowego oraz zakup i montaż ławek i koszy na śmieci.

Prace mają się zakończyć w listopadzie bieżącego roku.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosja niszczy ukraiński przemysł

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie