W Gwiazdowie rozpoczął działalność Klub Dziecięcy [ZDJĘCIA]

Wojciech Kulig
W niedawno powstałym Klubie Dziecięcym w Gwiazdowie prowadzone są zajęcia opiekuńcze dla najmłodszych mieszkańców gminy Sławno w wieku od 1 roku do 3 lat. - W wyniku przeprowadzonych prac adaptacyjnych i remontowych w budynku istniejącego przedszkola przystosowano nieużytkowane pomieszczenia do pełnienia nowych funkcji.  Powstały 2 sale dla dzieci - sypialnia i sala zabaw oraz pomieszczenia sanitarne, gospodarcze i administracyjne na piętrze budynku - informuje gmina Sławno.  Dodatkowo powstaje plac zabaw dostosowany do wieku i możliwości motorycznych maluchów, który wyposażony będzie w sztuczną nawierzchnię. Całości dopełni zadaszony markizą taras kompozytowy, który umożliwi dzieciom zabawy na świeżym powietrzu. - Pomieszczenia wyposażono w nowoczesne meble, sprzęty i zabawki, by dzieci mogły w komfortowych warunkach spędzać czas pod okiem opiekunek- dodają. Utworzono łącznie 16 miejsc opieki dla dzieci. Klub funkcjonuje na zasadach podobnych jak żłobek i daje szanse rodzicom na godzenie funkcji rodzicielskich z obowiązkami zawodowymi. Placówka jest czynna 10 godzin dziennie - od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30 i zapewnia dzieciom wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek). Rodzice maluchów muszą podjąć zatrudnienie nie później niż w ciągu 3 miesięcy od przyjęcia dziecka do Klubu i ponoszą stałą opłatę w wysokości 200 zł miesięcznie. - Celem Klubu Dziecięcego jest organizowanie i prowadzenie działalności opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej, wspomagającej rozwój psychiczny i fizyczny dzieci właściwy dla ich wieku oraz wspomaganie rodziców/opiekunów prawnych w ich wychowaniu - zapewniają władze gminy Sławno. Na przystosowanie i wyposażenie placówki gmina Sławno otrzymała ponad 1 mln zł wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Zobacz także Nowa przystań kajakowa w Sławnie (archiwum)
W niedawno powstałym Klubie Dziecięcym w Gwiazdowie prowadzone są zajęcia opiekuńcze dla najmłodszych mieszkańców gminy Sławno w wieku od 1 roku do 3 lat. - W wyniku przeprowadzonych prac adaptacyjnych i remontowych w budynku istniejącego przedszkola przystosowano nieużytkowane pomieszczenia do pełnienia nowych funkcji. Powstały 2 sale dla dzieci - sypialnia i sala zabaw oraz pomieszczenia sanitarne, gospodarcze i administracyjne na piętrze budynku - informuje gmina Sławno. Dodatkowo powstaje plac zabaw dostosowany do wieku i możliwości motorycznych maluchów, który wyposażony będzie w sztuczną nawierzchnię. Całości dopełni zadaszony markizą taras kompozytowy, który umożliwi dzieciom zabawy na świeżym powietrzu. - Pomieszczenia wyposażono w nowoczesne meble, sprzęty i zabawki, by dzieci mogły w komfortowych warunkach spędzać czas pod okiem opiekunek- dodają. Utworzono łącznie 16 miejsc opieki dla dzieci. Klub funkcjonuje na zasadach podobnych jak żłobek i daje szanse rodzicom na godzenie funkcji rodzicielskich z obowiązkami zawodowymi. Placówka jest czynna 10 godzin dziennie - od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30 i zapewnia dzieciom wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek). Rodzice maluchów muszą podjąć zatrudnienie nie później niż w ciągu 3 miesięcy od przyjęcia dziecka do Klubu i ponoszą stałą opłatę w wysokości 200 zł miesięcznie. - Celem Klubu Dziecięcego jest organizowanie i prowadzenie działalności opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej, wspomagającej rozwój psychiczny i fizyczny dzieci właściwy dla ich wieku oraz wspomaganie rodziców/opiekunów prawnych w ich wychowaniu - zapewniają władze gminy Sławno. Na przystosowanie i wyposażenie placówki gmina Sławno otrzymała ponad 1 mln zł wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Zobacz także Nowa przystań kajakowa w Sławnie (archiwum) UG Sławno
Udostępnij:
W niedawno powstałym Klubie Dziecięcym w Gwiazdowie prowadzone są zajęcia opiekuńcze dla najmłodszych mieszkańców gminy Sławno w wieku od 1 roku do 3 lat.

- W wyniku przeprowadzonych prac adaptacyjnych i remontowych w budynku istniejącego przedszkola przystosowano nieużytkowane pomieszczenia do pełnienia nowych funkcji. Powstały 2 sale dla dzieci - sypialnia i sala zabaw oraz pomieszczenia sanitarne, gospodarcze i administracyjne na piętrze budynku - informuje gmina Sławno.

Dodatkowo powstaje plac zabaw dostosowany do wieku i możliwości motorycznych maluchów, który wyposażony będzie w sztuczną nawierzchnię. Całości dopełni zadaszony markizą taras kompozytowy, który umożliwi dzieciom zabawy na świeżym powietrzu. - Pomieszczenia wyposażono w nowoczesne meble, sprzęty i zabawki, by dzieci mogły w komfortowych warunkach spędzać czas pod okiem opiekunek- dodają.

Utworzono łącznie 16 miejsc opieki dla dzieci. Klub funkcjonuje na zasadach podobnych jak żłobek i daje szanse rodzicom na godzenie funkcji rodzicielskich z obowiązkami zawodowymi. Placówka jest czynna 10 godzin dziennie - od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30 i zapewnia dzieciom wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek). Rodzice maluchów muszą podjąć zatrudnienie nie później niż w ciągu 3 miesięcy od przyjęcia dziecka do Klubu i ponoszą stałą opłatę w wysokości 200 zł miesięcznie.

- Celem Klubu Dziecięcego jest organizowanie i prowadzenie działalności opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej, wspomagającej rozwój psychiczny i fizyczny dzieci właściwy dla ich wieku oraz wspomaganie rodziców/opiekunów prawnych w ich wychowaniu - zapewniają władze gminy Sławno. Na przystosowanie i wyposażenie placówki gmina Sławno otrzymała ponad 1 mln zł wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Morawiecki prezydentem? Polacy mówią: tak!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie