MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Walczą o awans. Bałtyk II Koszalin - Arkadia Malechowo 1:2 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
Daniel Sorbian (pomarańczowa koszulka) i jego koledzy z Arkadii Malechowo odnieśli na koszalińskim euroboisku bardzo ważne zwycięstwo. Dawid Jaśkiewicz
W środę rozegrana została przedostatnia kolejka Koszalińskiej Klasy Okręgowej. W niezwykle ważnym meczu w walce o awans do czwartej ligi, Arkadia Malechowo rywalizowała w Koszalinie z rezerwami Bałtyku. By móc w dalszym ciągu liczyć się w grze o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej, drużyna z Malechowa musiała w tym spotkaniu sięgnąć po komplet punktów. Stawka pojedynku nieco zdeprymowała gości, którzy w pierwszej połowie grali bardzo nerwowo i nie wykorzystali kilku okazji do strzelenia gola. Po przerwie Arkadia zagrała bardziej zdecydowanie, a efektem tej gry były trafienia Jonasza Stankiewicza i Przemysława Sydoruka. Bałtyk odpowiedział golem Konrada Romańczyka. Dzięki tej wygranej podopieczni Piotra Stefanowa tracą do zajmującego drugie miejsce Olimpa Gościno zaledwie jeden punkt. W sobotę obie drużyny zmierzą się na boisku w Malechowie w bezpośrednim pojedynku. Bałtyk II Koszalin - Arkadia Malechowo 1:2 (0:0)