Wciąż walczą. Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 2:0 [wideo, zdjęcia]

Dwa gole Roberta Ziętarskiego (w ciemnym stroju) dały Bałtykowi Koszalin ważne zwycięstwo. Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Bałtyku Koszalin pokonali na swoim boisku Pogoń II Szczecin 2:0. Pierwsza połowa spotkania nie była ciekawym widowiskiem. Gra toczyła się przede wszystkim w środku polu, gdzie panowało również wiele chaosu. W końcówce tej części szczególnie aktywny był Maciej Kazimierowicz, lecz żadna z prób pomocnika gospodarzy nie znalazła drogi do siatki. Po drugiej stronie boiska przed znakomitą szansą stanął Łukasz Zakrzewski. W tej sytuacji udaną interwencją popisał się Maciej Dulewicz. W pierwszych minutach po zmianie stron w dalszym ciągu wiele problemów defensywie gości sprawiał Maciej Kazimierowicz. Podopieczni Marcina Bednarka osiągnęli optyczną przewagę, jednak to Portowcy stworzyli sobie doskonałą okazję do strzelenia gola. Lewą stroną przedarł się Jakub Okuszko, lecz żaden z jego partnerów nie zdołał sięgnąć futbolówki. Znacznie więcej działo się w ostatnich dwudziestu minutach. Na bramkę Piotrowskiego groźnie strzelali Paweł Florkiewicz i Robert Ziętarski. Szczecinianie odpowiedzieli szansami Bartosiewicza oraz Zakrzewskiego. W 84 minucie miejscowi wreszcie dopięli swego. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Ziętarski i mocnym strzałem dał Bałtykowi prowadzenie. W doliczonym czasie gry ten sam zawodnik ustalił rezultat spotkania. Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 2:0 (0:0) Bramki: Robert Ziętarski 2 (84., 90+2.)