Wiekowianka Wiekowo przegrała baraż z Regą Trzebiatów [ZDJĘCIA]

Wiekowianka Wiekowo (niebieskie stroje) uległa Redze Trzebiatów 0:3.
Wiekowianka Wiekowo (niebieskie stroje) uległa Redze Trzebiatów 0:3. Jacek Wójcik
W niedzielne, skwarne popołudnie, na boisku w Wiekowicach spotkali się zwycięzcy pierwszej rundy baraży o wejście do piłkarskiej IV ligi, Wiekowianka Wiekowo i Rega Trzebiatów. Starcie wicemistrzów grup 3. i 1. okręgówki, zakończyło się sukcesem gości z Trzebiatowa.

Rega objęła prowadzenie 1:0 w doliczonym czasie pierwszej połowy, po strzale Grzegorza Jarmoszewicza. Pięć minut po zmianie stron wynik podwyższył Daniel Kocur. Prowadzony przez trenera Macieja Kiszkiela, zespół z Trzebiatowa przypieczętował wygraną 3:0 w 78. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Marcin Kocur.

W najbliższą środę (29 bm.) o godz. 18.00, Rega podejmie trzynasty zespół IV ligi, Błękitnych II Stargard. Zwycięzca tego meczu zagra w nowym sezonie w IV lidze.