Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin 2:3 [ZDJĘCIA]

red
Piłkarze Gwardii Koszalin ograli na wyjeździe Wierzycę Pelplin 3:2.Pojedynek lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy za sprawą Hieronima Gierszewskiego objęli prowadzenie już po dwóch minutach gry. W 16. minucie wyrównał Michał Szubert, a kwadrans później drugą bramkę dla Gwardii zdobył Dominik Drzewiecki. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Radosław Regliński.W drugiej połowie gola na wagę trzech punktów strzelił dla koszalińskiej drużyny Krystian Przyborowski.Zobacz także Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2 Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin ograli na wyjeździe Wierzycę Pelplin 3:2.