Wojewódzka Liga Juniorów. Gwardia Koszalin - AP Szczecinek 4:0

djas
Maciej Szabłowiński (w niebieskiej koszulce) popisał się hat-trickiem, a juniorzy starsi Gwardii pokonali swoich rówieśników z Akademii Piłkarskiej Szczecinek 4:0. Dawid Jaśkiewicz
W niedzielę w meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów, Gwardia Koszalin zmierzyła się na swoim boisku z Akademią Piłkarską Szczecinek.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie bardzo dobrze. Już w jednej z pierwszych prób, dośrodkowanie z lewej strony boiska znakomicie wykończył zamykający akcję Maciej Szabłowiński. Po kwadransie gry podopieczni Marcina Lisztwana objęli dwubramkowe prowadzenie. Ponownie w polu karnym doskonale odnalazł się Szabłowiński i strzałem w kierunku bliższego rogu bramki skierował piłkę do siatki. Ten sam zawodnik tuż przed przerwą pewnie wykonał rzut karny i młodzi gwardziści prowadzili po czterdziestu pięciu minutach 3:0.

W pierwszych minutach po zmianie stron zespół ze Szczecinka kilkakrotnie zagroził bramce gospodarzy. Miejscowi przetrzymali słabsze chwile i dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem zdobyli czwartego gola. Znakomitym strzałem z ponad dwudziestu metrów popisał się Szymon Chać. W kolejnych minutach w dobrych strzeleckich sytuacjach znaleźli się również Sebastian Martofel oraz Paweł Kawa.

Gwardia Koszalin - AP Szczecinek 4:0 (3:0)