Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wojewódzka Liga Juniorów. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 3:4 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
W spotkaniu Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, Gwardia Koszalin po emocjonującym meczu uległa na swoim boisku Świtowi Skolwin 3:4.

Do przerwy goście prowadzili po golu strzelonym przez Krystiana Pastwę. W drugiej połowie prowadzenie Świtu podwyższył Dominik Andrzejewski. Młodzi gwardziści w krótkim odstępie czasu zdołali doprowadzić do wyrównania po trafieniach Kacpra Kowalewskiego i Gabriela Szygendy.

W 73. minucie przyjezdni ponownie prowadzili. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Jabłonowski. Odpowiedź gospodarzy była błyskawiczna. Piłkę do siatki ponownie posłał Kacper Kowalewski.

Do końca spotkania obie drużyny stworzyły sobie kolejne dogodne okazje do strzelenia gola. W doliczonym czasie gry bramkę decydującą o losach meczu zdobył Krystian Pastwa i ostatecznie to goście zwyciężyli 4:3.

Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 3:4 (0:1)