Wojskowe Mistrzostwa Świata. Polska - Syria 0:1

Konrad Romańczyk (z przodu w barwach Gryfa Polanów) pojawił się na murawie w drugiej połowie czwartkowego meczu reprezentacji Wojska Polskiego przeciwko Syrii Jacek Wójcik
W swoim drugim meczu podczas odbywających się w Omanie Wojskowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, reprezentacja Wojska Polskiego uległa Syrii 0:1.

Jedyną bramkę w tym meczu biało-czerwoni stracili po trzynastu minutach gry. Mimo ambitnej postawy, reprezentacji Polski nie udało się odmienić losów spotkania. Po rozgrywanym w trudnych warunkach, przy ogromnym upale, meczu z Egiptem, naszej drużynie zabrakło świeżości, co szczególnie widoczne było w ostatnich minutach pojedynku. Warto dodać, że w zespole syryjskim kilku zawodników występuje na co dzień w rozgrywkach katarskiej ekstraklasy.

Ponownie od pierwszej minuty w reprezentacji Wojska Polskiego wystąpił Konrad Rokicki. Gracz Astry Ustronie Morskie został ukarany w drugiej połowie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Po przerwie na murawie pojawił się również Konrad Romańczyk (Gryf Polanów).

Po dwóch seriach gier na czele grupy D znajduje się Syria, która w pierwszym meczu pokonała Kanadę 3:0. Na drugiej pozycji po wygranej nad Kanadą 4:0, plasuje się Egipt.

W sobotę naszych reprezentantów czeka spotkanie z zespołem z Ameryki Północnej.