Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Kopanie, Zwanowice
Pokaż więcej
Elżbieta Wojtyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY
130
(48,15%)
Małgorzata Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
140
(51,85%)
Okręg 2
Sołectwa: Kruszyna, Prędocin
Pokaż więcej
Piotr Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY
105
(50,00%)
Anna Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
105
(50,00%)
Okręg 3
Sołectwo Pawłów
Pokaż więcej
Ryszard Józef Kwaśnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
103
(60,59%)
Anna Edyta Barcicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY SKARBIMIERZ
67
(39,41%)
Okręg 4
Sołectwo Żłobizna
Pokaż więcej
Joanna Halina Janocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JANOCHA
232
(70,95%)
Janusz Jacheć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JACHEĆ
95
(29,05%)
Okręg 5
Sołectwa: Zielęcice, Skarbimierz
Pokaż więcej
Mariusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA WIEŚ”
125
(43,25%)
Stanisław Ryszard Magiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
164
(56,75%)
Okręg 6
Osiedle Skarbimierz-Osiedle, ulice: Akacjowa od nr 10A do nr 10C i od nr 12A do nr 23D, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Kasztanowa, Lipowa, Topolowa, Wierzbowa;
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Chromik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY
57
(29,23%)
Elżbieta Dorota Cisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA WIEŚ”
24
(12,31%)
Ada Zofia Wojtys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
22
(11,28%)
Dorota Anna Rybacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY SKARBIMIERZ
92
(47,18%)
Okręg 7
Osiedle Skarbimierz-Osiedle, ulica Akacjowa numery : 6 A, B, C, D, E; 7 A, B, C, D, E; 8 A, B, C, D, E;
Pokaż więcej
Marek Góźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
58
(33,33%)
Zdzisław Henryk Kmieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY SKARBIMIERZ
116
(66,67%)
Okręg 8
Osiedle Skarbimierz-Osiedle, ulica Akacjowa numery: 1D, E; 2 A, B, C, D, E; 3; 4 A, B, C, D, E; 5 A, B, C, D, E;
Pokaż więcej
Paweł Mikołaj Grądziel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
75
(34,09%)
Dawid Szymon Niezgoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY SKARBIMIERZ
145
(65,91%)
Okręg 9
Osiedle Skarbimierz-Osiedle, ulice: Akacjowa nr 1 A, B, C; Brzeska , Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Maków, Modrzewiowa, Parkowa, Polna, Sadowa;
Pokaż więcej
Barbara Alicja Gutwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SKROBICHA
124
(53,68%)
Dariusz Mieczysław Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA WIEŚ”
46
(19,91%)
Janusz Paweł Huptyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
61
(26,41%)
Okręg 10
Sołectwo Małujowice
Pokaż więcej
Janusz Waldemar Sobyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY
80
(47,06%)
Leszek Antoni Horodyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
48
(28,24%)
Tadeusz Stanisław Perec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJA
42
(24,71%)
Okręg 11
Sołectwo Łukowice Brzeskie
Pokaż więcej
Adam Majdaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
98
(46,67%)
Marek Waldemar Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJA
112
(53,33%)
Okręg 12
Sołectwa: Pępice, Bierzów
Pokaż więcej
Dariusz Wojciech Skrobich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SKROBICHA
34
(13,71%)
Jan Tadeusz Kulczycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY
66
(26,61%)
Alicja Lachowicz - Malec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
49
(19,76%)
Dariusz Leon Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA NAWROCKIEGO
99
(39,92%)
Okręg 13
Sołectwo Brzezina
Pokaż więcej
Beata Sowierszenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY
96
(36,78%)
Piotr Wojciech Szkoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
165
(63,22%)
Okręg 14
Sołectwo Lipki od nr 94 do nr 123; od nr 1 do nr 45; ulice: Polna, Spokojna, Szkolna;
Pokaż więcej
Zdzisław Uryga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Lipki od nr 46 do nr 92; od nr 124A do nr 125; ulice: Kolejowa, Ogrodowa, Spacerowa, Sportowa;
Pokaż więcej
Artur Tomasz Uryga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
0
(0,00%)