Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bukowiny, Sołectwo Cisowy
Pokaż więcej
Beata Szeible
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
55
(90,16%)
Jan Konstanty Kaszubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
2
(3,28%)
Teresa Rozalia Walędziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
4
(6,56%)
Okręg 2
Sołectwo Jeżewnica
Pokaż więcej
Bogumiła Worowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
36
(92,31%)
Magdalena Łucja Andrearczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
3
(7,69%)
Okręg 3
Sołectwo Lisówko
Pokaż więcej
Katarzyna Balewska-Kucharzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
21
(41,18%)
Bartłomiej Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
30
(58,82%)
Okręg 4
Część sołectwa Wycinki obejmująca miejscowość Wycinki od nr 1 do nr 4b, od nr 28 do nr 59a, nr 61, od nr 63 do nr 67, od nr 70 do nr 71, od nr 73 do nr 75, od nr 77 do nr 78, nr 80, od nr 82 do nr 87, od nr 90 do nr 95, nr 97, od nr 99 do nr 102, nr 104, nr 190, od nr 195 do nr 197
Pokaż więcej
Wioleta Jadwiga Komorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
22
(47,83%)
Michał Paweł Bednarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
14
(30,43%)
Emilia Braun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
10
(21,74%)
Okręg 5
Część sołectwa Wycinki obejmująca miejscowości Wycinki od nr 5 do nr 9, od nr 11 do nr 25i, od nr 107 do nr 112, od nr 116A do nr 118, od nr 122 do nr 134g, nr 137, od nr 139 do nr 145, od nr 147 do nr 148, od nr 150 do nr 155b, od nr 157 do nr 162, nr 164, od nr 166 do nr 171, od nr 173 do nr 174, od nr 176 do nr 177, od nr 179 do nr 182, od nr 184 do nr 185 oraz miejscowości Jaszczerz, Okarpiec, Wymysłowo
Pokaż więcej
Roman Stanisław Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
25
(36,76%)
Marek Jan Derda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
29
(42,65%)
Grażyna Bukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
14
(20,59%)
Okręg 6
Sołectwo Radogoszcz
Pokaż więcej
Justyna Teresa Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
36
(52,94%)
Mirosław Henryk Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
32
(47,06%)
Okręg 7
Część sołectwa Osiek obejmująca ulice: Wyzwolenia, Rybacka, Na Borku, Olszynka, Za Jeziorem, Szkolna oraz miejscowość Komorze. Sołectwo Markocin
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Firyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
53
(40,46%)
Jerzy Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
66
(50,38%)
Sławomir Stosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
12
(9,16%)
Okręg 8
Część sołectwa Osiek ulice: Długa, Krótka, Łąkowa, Polna, Poprzeczna, Strażacka, Kwiatowa.
Pokaż więcej
Wojciech Jarosław Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
67
(58,26%)
Irena Maria Patan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
43
(37,39%)
Dorota Agnieszka Moch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
5
(4,35%)
Okręg 9
Część sołectwa Osiek ulice: Leśna, Osiedle Dobry Brat, Osiedle Polne.
Pokaż więcej
Ewa Partyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
22
(28,57%)
Katarzyna Szuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
23
(29,87%)
Marek Chabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSIECKI BÓR
22
(28,57%)
Karolina Dorota Brzóska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
10
(12,99%)
Okręg 10
Część sołectwa Osiek ulice: Słoneczna, Wczasowa, Partyzantów Kociewskich od nr 1 do nr 58
Pokaż więcej
Wojciech Franciszek Cherek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
49
(59,04%)
Ewa Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
34
(40,96%)
Okręg 11
Część sołectwa Osiek ulice: Zamkowa, Zielona, Słowiańska, Partyzantów Kociewskich od nr 59 do końca.
Pokaż więcej
Leszek Antoni Waliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
61
(79,22%)
Bożena Chyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
16
(20,78%)
Okręg 12
Część sołectwa Karszanek obejmująca miejscowości: Głuche, Wierzbiny.
Pokaż więcej
Teresa Eggert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
48
(66,67%)
Adam Jan Zaborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
24
(33,33%)
Okręg 13
Część sołectwa Karszanek obejmująca miejscowości: Karszanek, Karcznia.
Pokaż więcej
Artur Robert Skalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
34
(37,36%)
Alicja Krystyna Ciarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
51
(56,04%)
Ewa Małgorzata Brzóska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"
6
(6,59%)
Okręg 14
Sołectwo Kasparus, Sołectwo Suchobrzeźnica
Pokaż więcej
Zdzisława Maria Puchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
52
(55,91%)
Arkadiusz Ryszard Pytyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
41
(44,09%)
Okręg 15
Sołectwo Skórzenno
Pokaż więcej
Robert Grzegorz Warenycia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK
49
(70,00%)
Jan Rulaf
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ
21
(30,00%)