Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gniew ul.: Pocztowa, Gdańska, Czyżewskiego, Staszica, Fryderyka Kapinosa, Drzymały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Sylwester Klofczyński
55
(12,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Mirosław Dorotin
103
(23,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Patryk Gejbis
22
(4,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Małgorzata Janina Zaręba
71
(16,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Anna Grażyna Lasota-Żabińska
38
(8,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLECKI
-
17
Andrzej Maksymilian Solecki
154
(34,76%)
Okręg 2
Gniew ul. Kopernika
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Walentyna Czapska
179
(46,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Stanisław Wentowski
101
(26,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Piotr Teofil Mroziński
107
(27,65%)
Okręg 3
Gniew ul.: Gniewskie Młyny, Leśna, Behrendta, Głowackiego, Konopnickiej, Ogrodowa, Fr. Czarnowskiego, Mieszka I, Krasickiego, Chałubińskiego, Parkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Karolina Anna Wentlandt
73
(20,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Jacek Stanisław Ruda
149
(42,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Żaneta Ewa Jurga
53
(14,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Barbara Łucja Kamrowska
79
(22,32%)
Okręg 4
Gniew ul.: Górny Podmur, Brzozowskiego, Dolny Podmur, Ks. Kursikowskiego, Fr. Jakusz-Gostomskiego, Spichrzowa, Podwale, Kościuszki, Marszałka Piłsudskiego, Plac Grunwaldzki, Boczna, Pod Basztą, Rybacka, Rycerska, Sambora, Sobieskiego, Wiślana, Wodna, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Hanna Seroka
139
(27,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Krzysztof Waldemar Urban
141
(28,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Bronisław Kończewski
72
(14,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Dominik Jerzy Diller
148
(29,60%)
Okręg 5
Gniew ul.: Osiedle Witosa, Kremskiego, Sidorowicz, Popiełuszki, Nowaka, Kopczyńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Tomasz Roman Dereszkiewicz
86
(18,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Łukasz Zbigniew Reimus
122
(26,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Ziółkowski
94
(20,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Adam Zdzisław Kowalewski
108
(23,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Mariusz Bałdowski
56
(12,02%)
Okręg 6
Gniew ul.: Hallera, Jana Pawła II, Kusocińskiego, Partyzantów, Prymasa Wyszyńskiego, Przemysłowa, 27 Stycznia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Bogdan Jeske
66
(13,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Damian Łukasz Szmyt
307
(65,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Piotr Jan Wardziński
99
(20,97%)
Okręg 7
Sołectwo: Jeleń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Tadeusz Netkowski
50
(22,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ada Daria Reca
6
(2,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Tomasz Kordunowski
161
(71,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Dominika Aleksandra Langowska
7
(3,13%)
Okręg 8
Sołectwo: Brody Pomorskie, Kursztyn (Kursztyn, Cierzpice), Szprudowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Sławomira Mariola Rogaczewska
65
(15,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Ewa Majewska
148
(36,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Arkadiusz Sławomir Nowak
60
(14,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Małgorzata Gajewska
137
(33,41%)
Okręg 9
Sołectwo: Ciepłe (Ciepłe, Kotło), Kuchnia, Polskie Gronowo, Wielkie Walichnowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Jacek Paweł Kamrowski
110
(27,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystian Wojciech Krok
20
(5,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Mateusz Jan Tarnosch
59
(14,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Weronika Maria Lasota-Syldatk
208
(52,39%)
Okręg 10
Sołectwo: Gogolewo, Piaseczno (Piaseczno, Piaseckie Pole)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Jarosław Henryk Ogonowski
41
(10,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariola Szalczewska
56
(13,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Andrzej Roman Lorbiecki
307
(75,99%)
Okręg 11
Sołectwo: Widlice (Widlice, Dębiny, Dębowy Las), Opalenie (Opalenie, Pólko), Jaźwiska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Marek Barnik
66
(11,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Zbigniew Marian Kobalski
168
(29,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Gretkowski
24
(4,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Dariusz Roman Kowalewski
311
(54,66%)
Okręg 12
Sołectwa: Kolonia Ostrowicka (Kolonia Ostrowicka, Ostrowite, Stary Młyn, Dąbrówka), Pieniążkowo (Pieniążkowo, Włosienica), Półwieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Zygmunt Marian Gardzielewski
74
(17,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Paweł Piotr Seklecki
110
(25,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Franciszek Rybak
25
(5,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Agnieszka Glazik
46
(10,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI
-
13
Jarosław Sławiński
174
(40,56%)
Okręg 13
Sołectwo: Rakowiec (Rakowiec, Dębowo, Mała Karczma, Małe Wyręby, Rakówko, Wielkie Wyręby)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Dariusz Jan Pofelski
62
(27,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogumiła Teresa Sondej
95
(41,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Natalia Karolina Arentewicz
72
(31,44%)
Okręg 14
Sołectwo: Nicponia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Beata Teresa Koszowska
110
(36,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Aleksandra Alicja Szramka
127
(42,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Śladowski
63
(21,00%)
Okręg 15
Sołectwo: Tymawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
-
16
Eugeniusz Franciszek Dłużewski
107
(38,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY
-
15
Jan Zwolicki
100
(35,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Karczyński
23
(8,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW
-
14
Monika Maria Wentowska
50
(17,86%)