Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Ustrzyki Dolne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA BIESZCZAD
-
4
Anna Danuta Sydoryk
47
(1,25%)
-
1
Jacek Jan Łeszega
261
(6,95%)
-
2
Krzysztof Marceli Wnuk
526
(14,01%)
-
3
Alicja Dorota Kisielewicz
182
(4,85%)
-
5
Józef Tomczak
42
(1,12%)
-
7
Beata Wioletta Maciołek
55
(1,47%)
-
6
Artur Gawlik
41
(1,09%)
-
8
Katarzyna Barbara Sekuła
88
(2,34%)
KOMITET WYBORCZY BIESZCZADZKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDOWEGO
-
8
Marek Tomasz Sabara
77
(2,05%)
-
1
Piotr Korczak
112
(2,98%)
-
3
Iwona Janina Holcman
132
(3,52%)
-
4
Wiesław Antoni Jasiński
69
(1,84%)
-
6
Marian Maksymiec
27
(0,72%)
-
7
Jerzy Piotr Jóźwiak
38
(1,01%)
-
5
Ewa Katarzyna Lachowska
40
(1,07%)
-
2
Halina Maria Nosal
122
(3,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Lucyna Sobańska
52
(1,39%)
-
5
Piotr Hołubowski
79
(2,10%)
-
1
Marek Władysław Andruch
700
(18,65%)
-
2
Jarosław Józef Błachno
114
(3,04%)
-
3
Jan Michał Fedczak
67
(1,78%)
-
6
Jolanta Maria Bulwan
26
(0,69%)
-
7
Bernadetta Agata Krech
69
(1,84%)
-
8
Wiesław Mieczysław Sowiński
229
(6,10%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NOWOCZESNE BIESZCZADY
-
3
Małgorzata Ewa Oleksyk
42
(1,12%)
-
1
Wojciech Jan Kowalski
122
(3,25%)
-
8
Marcin Andrzej Kowalczyk
53
(1,41%)
-
2
Anita Jolanta Piotrowska
209
(5,57%)
-
4
Marek Adam Tymczyszyn
24
(0,64%)
-
5
Lidia Joanna Sochań
40
(1,07%)
-
6
Grzegorz Zdzisław Fendryk
48
(1,28%)
-
7
Łukasz Pawłowski
21
(0,56%)
Okręg 2
gmina Ustrzyki Dolne (teren wiejski)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA BIESZCZAD
-
2
Jan Wrona
168
(5,12%)
-
1
Stanisław Solarz
181
(5,52%)
-
4
Ewa Nahajowska
123
(3,75%)
-
6
Witosław Bahłaj
52
(1,59%)
-
7
Aneta Jolanta Szymko-Cioć
117
(3,57%)
-
5
Alina Maria Bodnar
87
(2,65%)
-
3
Teresa Marta Krupińska-Rostocka
173
(5,28%)
-
8
Marceli Kazimierz Kuca
139
(4,24%)
KOMITET WYBORCZY BIESZCZADZKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDOWEGO
-
1
Zygmunt Stanisław Krasowski
66
(2,01%)
-
8
Edward Ziółkowski
25
(0,76%)
-
2
Stanisław Jerzy Kaczmaryk
55
(1,68%)
-
3
Danuta Józefa Wawryszczuk
54
(1,65%)
-
5
Piotr Andrzej Szewczyk
51
(1,56%)
-
4
Roman Krzysztof Giefert
43
(1,31%)
-
6
Teresa Bodnar
49
(1,49%)
-
7
Wioletta Mariola Czarnecka
54
(1,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Anita Jadwiga Szydełko
132
(4,03%)
-
5
Robert Tomasz Kocioła
110
(3,35%)
-
6
Magdalena Łesak-Bulwan
94
(2,87%)
-
7
Dariusz Dawid Burda
83
(2,53%)
-
8
Krzysztof Mendzios
96
(2,93%)
-
3
Andrzej Lenart
75
(2,29%)
-
1
Jan Józefczyk
419
(12,78%)
-
2
Barbara Stanisława Szmyd
91
(2,78%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NOWOCZESNE BIESZCZADY
-
3
Grzegorz Michał Paszkowski
73
(2,23%)
-
5
Wojciech Zbigniew Zahaczewski
45
(1,37%)
-
6
Ryszarda Czerenkiewicz
19
(0,58%)
-
7
Marian Krzysztof Skaliński
74
(2,26%)
-
1
Artur Jan Woźny
326
(9,94%)
-
4
Krystyna Gaber
45
(1,37%)
-
8
Katarzyna Dwulit
56
(1,71%)
-
2
Marek Skowroński
104
(3,17%)
Okręg 3
gminy: Czarna, Lutowiska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA BIESZCZAD
-
4
Agata Zaczkiewicz
32
(1,91%)
-
2
Aleksander Jerzy Lubaczewski
46
(2,74%)
-
1
Magdalena Małgorzata Skotnik
73
(4,35%)
-
3
Mieczysław Kazimierz Kaźmierczyk
223
(13,30%)
-
5
Katarzyna Sobiecka
13
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY BIESZCZADZKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDOWEGO
-
1
Zbigniew Andrzej Dyrda
143
(8,53%)
-
5
Lilla Katarzyna Czernatowicz
35
(2,09%)
-
2
Marta Helena Polechońska
25
(1,49%)
-
3
Bolesław Lenkiewicz
42
(2,50%)
-
4
Wiesław Grzegorz Tajak
168
(10,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maria Anna Zając
93
(5,55%)
-
1
Stanisław Janusz Myśliński
102
(6,08%)
-
2
Marek Wiktor Bajda
189
(11,27%)
-
4
Dorota Korżyk
127
(7,57%)
-
5
Antoni Derwich
69
(4,11%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NOWOCZESNE BIESZCZADY
-
3
Jakub Kazimierz Ostrowski
55
(3,28%)
-
2
Jakub Zbigniew Doliwa
130
(7,75%)
-
1
Marcin Marek Rogacki
58
(3,46%)
-
5
Patrycja Grzegorz
26
(1,55%)
-
4
Bożena Katarzyna Romaszewska
28
(1,67%)