Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Bardo, gmina Stoszowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Zbigniew Witek
400
(9,33%)
-
2
Anna Gołdyn
502
(11,71%)
-
3
Wiesława Tekla Horowska
42
(0,98%)
-
4
Henryk Teofil Marciniak
218
(5,09%)
-
5
Jerzy Hajduk
42
(0,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Roman Fester
633
(14,77%)
-
5
Andrzej Pasternak
127
(2,96%)
-
2
Aleksandra Małgorzata Tanona
189
(4,41%)
-
4
Marta Ptasińska
343
(8,00%)
-
3
Marian Jakub Styczeń
93
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Patrycja Joanna Wielowska
395
(9,22%)
-
2
Dominik Stanisław Świętoń
238
(5,55%)
-
3
Marek Praszkiewicz
191
(4,46%)
-
4
Daniel Krzysztof Mikoś
51
(1,19%)
-
5
Weronika Poręba
38
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Bernadeta Wanda Kleniuk
38
(0,89%)
-
1
Henryk Szymański
375
(8,75%)
-
3
Grzegorz Przemysław Przewłocki
56
(1,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Henryk Tadeusz Mróz
49
(1,14%)
-
4
Janusz Zbigniew Hrakało-Horawski
83
(1,94%)
-
3
Estera Stefania Zielińska
11
(0,26%)
-
5
Stanisław Wiesław Wilk
37
(0,86%)
-
1
Marzena Teresa Łukasik
135
(3,15%)
Okręg 2
gmina Ciepłowody, gmina Ziębice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Robert Szwarc
403
(5,30%)
-
3
Grzegorz Ciszewski
96
(1,26%)
-
2
Beata Joanna Lis
203
(2,67%)
-
4
Ewa Honorata Trojak
170
(2,23%)
-
6
Mariola Bożena Pędziwiatr
35
(0,46%)
-
5
Jan Kazimierz Tracz
97
(1,27%)
-
8
Bernardyn Kazimierz Kozłowski
79
(1,04%)
-
7
Ryszard Sowa
138
(1,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marian Piotr Kozyra
511
(6,71%)
-
4
Grzegorz Wiktor Stojanowski
242
(3,18%)
-
3
Dorota Beata Jasińska
201
(2,64%)
-
5
Jolanta Mariola Janik
60
(0,79%)
-
6
Paweł Dariusz Mazowita
177
(2,33%)
-
8
Piotr Paweł Pęcak
358
(4,70%)
-
7
Agata Anna Przyszlakiewicz
144
(1,89%)
-
1
Andrzej Piotr Regner
1 622
(21,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kazimierz Józef Piątkowski
499
(6,56%)
-
4
Zbigniew Bajtek
144
(1,89%)
-
3
Krzysztof Andrzej Wieczerzak
280
(3,68%)
-
1
Teresa Markowska
678
(8,91%)
-
6
Wojciech Stefan Gnat
306
(4,02%)
-
8
Ryszard Wojciech Zarzycki
146
(1,92%)
-
5
Małgorzata Krzyżanowska
178
(2,34%)
-
7
Małgorzata Janina Deko
140
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Marian Ziemczonek
47
(0,62%)
-
5
Grzegorz Kamil Stanasiuk
57
(0,75%)
-
6
Wioletta Katarzyna Wezdecka
25
(0,33%)
-
1
Robert Stępień
248
(3,26%)
-
2
Agnieszka Ewelina Rosiek
31
(0,41%)
-
3
Robert Artur Błasik
25
(0,33%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Wyspiańska
71
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Anna Gargulińska
12
(0,16%)
-
2
Jerzy Gach
36
(0,47%)
-
4
Pamela Maria Banyś
7
(0,09%)
-
1
Krzysztof Zbigniew Jabłoński
115
(1,51%)
-
6
Grażyna Ferenc
18
(0,24%)
-
5
Michał Franciszek Fontein
11
(0,14%)
Okręg 3
gmina Kamieniec Ząbkowicki, gmina Złoty Stok
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Waldemar Jan Wieja
328
(6,00%)
-
6
Ireneusz Sosnowski
111
(2,03%)
-
2
Michał Dominik Starżyk
165
(3,02%)
-
5
Małgorzata Anna Załęska
130
(2,38%)
-
4
Katarzyna Agnieszka Drobny
57
(1,04%)
-
3
Katarzyna Ewa Cichoń
225
(4,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Joanna Maria Ben Amara
146
(2,67%)
-
1
Krystyna Monika Grzech
689
(12,61%)
-
2
Rudolf Franciszek Wójcik
507
(9,28%)
-
3
Rafał Henryk Becela
125
(2,29%)
-
6
Jadwiga Monika Adamska
250
(4,58%)
-
4
Leszek Silarski
44
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Katarzyna Anna Bodak
47
(0,86%)
-
4
Danuta Maria Czaczanowska-Cisowska
115
(2,10%)
-
1
Józef Władysław Grzeliński
273
(5,00%)
-
3
Robert Paweł Zacher
108
(1,98%)
-
2
Czesław Wolak
330
(6,04%)
-
6
Monika Anna Hut-Rozmis
140
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Karolina Małgorzata Czerniec
534
(9,77%)
-
2
Paweł Sielenzak
90
(1,65%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Tandereszczak
287
(5,25%)
-
6
Arkadiusz Albrecht
422
(7,72%)
-
4
Zdzisław Józef Kril
49
(0,90%)
-
5
Jolanta Krystyna Kużdżał
113
(2,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Patryk Mariusz Karbowiak
54
(0,99%)
-
1
Edyta Znamirowska
71
(1,30%)
-
3
Teresa Urszula Ciapka
54
(0,99%)
Okręg 4
gmina Ząbkowice Śląskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Antoni Dulęba
85
(0,93%)
-
2
Ewa Grzesik
131
(1,44%)
-
1
Radosław Ireneusz Chuchra
118
(1,29%)
-
6
Agnieszka Aldona Gancarz
117
(1,28%)
-
5
Jerzy Dariusz Rzepka
118
(1,29%)
-
3
Robert Piotr Konieczny
48
(0,53%)
-
4
Dorota Sowa
95
(1,04%)
-
8
Stanisław Szczepan Marszał
38
(0,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Justyna Aleksandra Giryn
508
(5,58%)
-
3
Stanisław Jan Kurzyp
486
(5,33%)
-
5
Ewa Wiktoria Figzał
464
(5,09%)
-
6
Tomasz Piotr Stelmach
287
(3,15%)
-
7
Paweł Wojciech Panek
148
(1,62%)
-
8
Marzena Monika Bulanda
240
(2,63%)
-
1
Dariusz Paweł Marcinków
1 754
(19,25%)
-
4
Zbigniew Ryszard Nieć
390
(4,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Danuta Maria Woźniak-Łągiewka
604
(6,63%)
-
6
Zofia Listwan
215
(2,36%)
-
4
Małgorzata Blicharska
185
(2,03%)
-
2
Sławomir Zbigniew Szymański
364
(3,99%)
-
5
Mariusz Jacek Kubicz
196
(2,15%)
-
3
Józef Bronisław Sowa
212
(2,33%)
-
7
Zygmunt Maciej Stelmach
121
(1,33%)
-
8
Józef Horowski
140
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Henryk Waldemar Saryczew
213
(2,34%)
-
2
Lucyna Emilia Krajewska
136
(1,49%)
-
1
Jerzy Organiściak
407
(4,47%)
-
4
Piotr Paweł Szymański
512
(5,62%)
-
6
Halina Gawęda
115
(1,26%)
-
5
Kornelia Helena Kudas
69
(0,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Ewa Barbara Piątek
52
(0,57%)
-
4
Mariusz Rafał Kasprzyk
97
(1,06%)
-
7
Luiza Laura Bakuń
27
(0,30%)
-
2
Krystyna Maria Zerbok
88
(0,97%)
-
1
Zdzisław Julian Burnat
163
(1,79%)
-
3
Robert Germański
31
(0,34%)
-
8
Andrzej Galiński
59
(0,65%)
-
6
Elżbieta Violetta Gajewicz
79
(0,87%)