Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osięciny – ulice: Kościuszki, Narutowicza, Płowiecka, Sikorskiego, Stacja PKP, Szkolna, Traugutta
Pokaż więcej
Artur Żywica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(28,57%)
Zbigniew Poliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
137
(43,49%)
Miłosz Matusiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(27,94%)
Okręg 2
Osięciny – ulice: Kardynała Wyszyńskiego, Kasprowicza, Leśniczówka, Mickiewicza, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Słowackiego, Włocławska
Pokaż więcej
Elżbieta Fluder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
117
(44,32%)
Piotr Jan Cybulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
147
(55,68%)
Okręg 3
Osięciny – ulice: Bema, Kilińskiego, Krótka, Ks. Matuszewskiego, Plac Bohaterów Powstania Warszawy, Plac Wolności, Rataja, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Marek Jan Okuniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
130
(57,02%)
Janusz Rolewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(42,98%)
Okręg 4
Osięciny – ulice: Jarmarczna, część Kruszwickiej (nr domów parzyste od 2 do 26 i nieparzyste od 3 do 31), część Kujawskiej (nr domów parzyste od 2 do 24 i nieparzyste nr 1), Kurzawy, Leśna, Malinowa, Olchowa, Piastowska, część Skarbka (nr domów parzyste od 2 do 26 i nieparzyste od 1 do 15), część Sportowej (nr domów nieparzyste od 5 do 23), Sucharskiego, Władysława Łokietka, część Żeromskiego (nr domów parzyste od 2 do 24A i nieparzyste od 1 do 27)
Pokaż więcej
Piotr Wojciech Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
215
(57,33%)
Jan Sikorski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
160
(42,67%)
Okręg 5
Osięciny – ulice: Konopnickiej, część Kruszwickiej (nr domów parzyste od 28 do 54 i nieparzyste od 33 do 65), część Kujawskiej (nr domów parzyste od 26 do 60 i nieparzyste od 3 do 27), część Skarbka (nr domów parzyste od 28 do 46 i nieparzyste od 17 do 29), część Sportowej (nr domów parzyste od 2 do 12 i nieparzyste od 1 do 3), część Żeromskiego (nr domów parzyste od 26 do 62 i nieparzyste od 29 do 63)
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Pakulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
89
(33,21%)
Grzegorz Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(22,76%)
Urszula Ochocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
118
(44,03%)
Okręg 6
Borucinek, Karolin, Samszyce, Żakowice
Pokaż więcej
Barbara Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
97
(42,36%)
Renata Jadwiga Rzadkowolska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(27,07%)
Jerzy Bykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
70
(30,57%)
Okręg 7
Borucin, Borucin-Kolonia, Powałkowice
Pokaż więcej
Daniel Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
68
(33,01%)
Dariusz Feliks Pasturczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
138
(66,99%)
Okręg 8
Jarantowice, Latkowo
Pokaż więcej
Mirosław Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
45
(20,45%)
Aneta Natalia Janus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
11
(5,00%)
Ryszard Andrzej Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
164
(74,55%)
Okręg 9
Bartłomiejowice, Bełszewo, Bełszewo-Kolonia, Osięciny-Probostwo, Osięciny-Wieś, Zagaj
Pokaż więcej
Jarosław Małkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
34
(12,59%)
Piotr Paweł Kalociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
37
(13,70%)
Marek Maćczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA WSI
44
(16,30%)
Andrzej Czesław Chełminiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
138
(51,11%)
Przemysław Waszak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(6,30%)
Okręg 10
Lekarzewice, Konary, Osłonki, Zagajewice, Zblęg
Pokaż więcej
Izabela Grzegórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
89
(39,73%)
Tadeusz Feliks Aleksandrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(11,61%)
Marcin Marek Zawidzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
109
(48,66%)
Okręg 11
Krotoszyn, Wola Skarbkowa
Pokaż więcej
Jarosław Marchwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
94
(44,34%)
Małgorzata Honorata Zielińska-Lewandowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(5,19%)
Marek Władysław Trzciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
107
(50,47%)
Okręg 12
Kościelna Wieś, Pułkownikowo, Włodzimierka, Zielińsk
Pokaż więcej
Łukasz Kurdubski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
32
(11,81%)
Roman Szałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(13,65%)
Mariusz Paweł Krzemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
202
(74,54%)
Okręg 13
Leonowo, Pilichowo, Szalonki
Pokaż więcej
Tomasz Jacek Kujawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
54
(27,14%)
Włodzimierz Kazimierz Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
82
(41,21%)
Paweł Olczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(31,66%)
Okręg 14
Bilno, Bodzanówek, Nagórki, Pocierzyn
Pokaż więcej
Andrzej Puchalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM GMINY OSIĘCINY
121
(48,79%)
Jerzy Kazimierz Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
127
(51,21%)
Okręg 15
Pieńki Kościelskie, Ruszki, Sęczkowo, Ujma Mała, Witoldowo
Pokaż więcej
Iwona Barbara Lorenc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
23
(10,13%)
Mieczysław Koziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OSIĘCINY
111
(48,90%)
Elżbieta Danuta Przekwas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(40,97%)