Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina i Miasto Grójec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Krzysztof Józef Belicki
95
(0,85%)
-
2
Grzegorz Władysław Pruś
102
(0,91%)
-
3
Katarzyna Ewa Średnicka
85
(0,76%)
-
5
Maciej Jan Recki
40
(0,36%)
-
6
Piotr Stelmach
55
(0,49%)
-
4
Mariola Maria Ucinek
18
(0,16%)
-
7
Izabela Zofia Zarzycka
34
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
-
1
Janusz Karbowiak
965
(8,61%)
-
5
Monika Świderska-Potęga
134
(1,20%)
-
4
Mariusz Tomasz Wojno
571
(5,09%)
-
3
Janina Maria Papaj
233
(2,08%)
-
7
Sylwia Różycka
109
(0,97%)
-
2
Grzegorz Wacław Rejer
376
(3,35%)
-
6
Marcin Ignatowski
309
(2,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
-
2
Bożena Barbara Kuśmirek
216
(1,93%)
-
7
Barbara Maria Lipska
323
(2,88%)
-
1
Dariusz Leszek Piątkowski
1 025
(9,14%)
-
3
Dariusz Stanisław Pędzik
37
(0,33%)
-
5
Marek Siedlecki
72
(0,64%)
-
4
Tomasz Wiktor Szewczenko
134
(1,20%)
-
6
Monika Milczarek
145
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Marcin Kosatka
179
(1,60%)
-
1
Teresa Krystyna Bednarska
1 066
(9,51%)
-
2
Andrzej Kozera
448
(4,00%)
-
7
Konrad Kacprzak
124
(1,11%)
-
5
Magdalena Erber
177
(1,58%)
-
4
Mariusz Chmielewski
209
(1,86%)
-
6
Elżbieta Halina Deryng
150
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
-
6
Marzanna Ścisłowska
77
(0,69%)
-
4
Jolanta Kępka
104
(0,93%)
-
5
Katarzyna Anna Pawlak
130
(1,16%)
-
2
Jerzy Bińkiewicz
309
(2,76%)
-
1
Janusz Gabriel Gaweł
426
(3,80%)
-
3
Piotr Grzegorz Czerwonka
89
(0,79%)
-
7
Paweł Siennicki
669
(5,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Ireneusz Wenda
484
(4,32%)
-
4
Magdalena Augustyniak
45
(0,40%)
-
5
Kinga Czernicka
99
(0,88%)
-
6
Marcin Golec
71
(0,63%)
-
7
Mariusz Paweł Jaworek
85
(0,76%)
-
3
Maciej Konrad Golanek
132
(1,18%)
-
2
Jolanta Sitarek
1 061
(9,46%)
Okręg 2
Gminy: Belsk Duży, Błędów, Pniewy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Sławomir Rzeźnicki
140
(1,65%)
-
3
Elżbieta Zdzisława Brzozowska
52
(0,61%)
-
2
Hanna Agnieszka Jankowska
108
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
-
2
Justyna Brzezińska
217
(2,56%)
-
5
Zofia Elżbieta Skoniecka
238
(2,81%)
-
6
Piotr Szybiński
373
(4,40%)
-
1
Adam Balcerowicz
573
(6,76%)
-
4
Zofia Rokosz
310
(3,66%)
-
3
Rafał Norbert Łyczak
29
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
-
2
Anna Bożena Gryglewska-Antczak
72
(0,85%)
-
4
Marianna Kukuła
121
(1,43%)
-
1
Damian Gaik
231
(2,72%)
-
5
Krzysztof Skarzyński
95
(1,12%)
-
3
Dariusz Zenon Kołacz
169
(1,99%)
-
6
Emilia Rylska-Binkiewicz
110
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Joanna Wiesława Brzezińska
181
(2,13%)
-
4
Barbara Stanisława Kaczmarczyk
212
(2,50%)
-
6
Barbara Natalia Beta
65
(0,77%)
-
1
Wojciech Jan Wojtczak
1 579
(18,62%)
-
2
Adolf Franciszek Maciak
882
(10,40%)
-
5
Dominik Marek Zawadzki
267
(3,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
-
4
Aniela Szymanek
156
(1,84%)
-
5
Radosław Domasiewicz
40
(0,47%)
-
2
Marzena Łucja Rosołowska
876
(10,33%)
-
3
Jacek Tołczyk
221
(2,61%)
-
1
Mateusz Dąbrowski
568
(6,70%)
-
6
Anna Królikowska
19
(0,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Daniel Bogdan Wiertelak
180
(2,12%)
-
3
Grzegorz Skorupski
124
(1,46%)
-
4
Lech Lambert Spurek
24
(0,28%)
-
5
Magdalena Zofia Bednarek
25
(0,29%)
-
6
Edyta Katarzyna Tul
117
(1,38%)
-
2
Mariola Agnieszka Szymczak
106
(1,25%)
Okręg 3
Gminy: Chynów, Jasieniec, Goszczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Ewelina Ksymena Krześniak
76
(0,95%)
-
1
Mariola Dulewicz
52
(0,65%)
-
3
Andrzej Sokołowski
42
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
-
1
Grzegorz Franciszek Górski
484
(6,08%)
-
5
Małgorzata Snopkowicz
86
(1,08%)
-
2
Iwona Małgorzata Janus
55
(0,69%)
-
6
Marek Pietrzak
255
(3,20%)
-
4
Ewa Jolanta Karkowska
245
(3,08%)
-
3
Ryszard Wojciech Kulawiak
85
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
-
2
Katarzyna Leśniak
371
(4,66%)
-
1
Wiesław Cybulski
341
(4,28%)
-
3
Marta Michalska
67
(0,84%)
-
4
Barbara Jadwiga Moranowicz
40
(0,50%)
-
5
Michał Janus
201
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Władysław Leszek Kumorek
953
(11,97%)
-
4
Anna Grażyna Fatek
100
(1,26%)
-
1
Michał Jan Pruś
1 192
(14,97%)
-
3
Ireneusz Ryszard Komorowski
353
(4,43%)
-
5
Monika Cieślak
327
(4,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
-
2
Sławomir Andrzej Zieliński
185
(2,32%)
-
6
Elżbieta Dobrzyńska
377
(4,73%)
-
1
Krzysztof Ambroziak
1 085
(13,63%)
-
3
Jerzy Wojciech Pucek
102
(1,28%)
-
4
Jadwiga Lidia Pietrzak
212
(2,66%)
-
5
Małgorzata Wincewicz
106
(1,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Maria Halina Brzezińska
132
(1,66%)
-
5
Janusz Ryszard Walewski
33
(0,41%)
-
4
Grzegorz Mariusz Pietrzak
66
(0,83%)
-
1
Daniel Oliszewski
215
(2,70%)
-
3
Justyna Szymańska
124
(1,56%)
Okręg 4
Gmina i Miasto Mogielnica, Miasto i Gmina Nowe Miasto nad Pilicą
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
5
Ewa Papis
66
(0,83%)
-
3
Piotr Zaraś
377
(4,77%)
-
1
Zygmunt Stanisław Warzecha
165
(2,09%)
-
2
Edmund Gwiazda
308
(3,90%)
-
4
Urszula Izabela Tomala-Kujat
97
(1,23%)
-
6
Agnieszka Kalisz
14
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
-
2
Marzanna Stanisława Olborska
152
(1,92%)
-
3
Maria Wanda Fosiewicz
226
(2,86%)
-
1
Robert Grzegorz Lipiec
560
(7,08%)
-
4
Jan Zbigniew Bilski
163
(2,06%)
-
5
Mirosław Mariusz Sokołowski
123
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jan Tkaczyk
492
(6,22%)
-
1
Anna Steczkowska
1 279
(16,18%)
-
5
Beata Anna Dąbrowska
210
(2,66%)
-
6
Jacek Aleksander Chrobok
398
(5,03%)
-
3
Renata Agnieszka Gross
88
(1,11%)
-
4
Paweł Wiesław Iwanicki
777
(9,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
-
2
Adam Stępniak
518
(6,55%)
-
3
Teresa Małgorzata Musiałowska
95
(1,20%)
-
1
Krzysztof Wojciech Fiks
1 046
(13,23%)
-
5
Małgorzata Anna Wieczorek
357
(4,51%)
-
4
Stefania Elżbieta Fetraś
170
(2,15%)
-
6
Mariusz Szczepan Wangryn
226
(2,86%)
Okręg 5
Miasto i Gmina Warka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Izabela Ewa Gajewska
89
(1,19%)
-
3
Artur Wojciechowski
146
(1,96%)
-
1
Maciej Franciszek Dobrzyński
546
(7,32%)
-
6
Monika Alicja Nowicka-Kośla
10
(0,13%)
-
4
Karolina Mirowska
46
(0,62%)
-
5
Jacek Marek Skrzynecki
30
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
-
1
Marian Górski
545
(7,31%)
-
4
Barbara Danuta Cieślińska
93
(1,25%)
-
6
Tomasz Skowron
130
(1,74%)
-
3
Bożena Jadwiga Sobieraj
170
(2,28%)
-
2
Andrzej Konrad Zaręba
552
(7,40%)
-
5
Jadwiga Stola
58
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
-
2
Łukasz Sobieraj
519
(6,96%)
-
4
Dorota Tudrej
65
(0,87%)
-
6
Karolina Woźniak-Zygmunt
250
(3,35%)
-
5
Marcin Andrzej Białecki
30
(0,40%)
-
1
Cezary Kołodziejski
526
(7,05%)
-
3
Elżbieta Wojtera
60
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Wiesława Lidia Skowrońska
156
(2,09%)
-
6
Piotr Ryszard Bączek
338
(4,53%)
-
2
Wiesław Józef Czerwiński
475
(6,37%)
-
3
Ewa Bajoryńska
188
(2,52%)
-
4
Romuald Andrzej Chojnacki
253
(3,39%)
-
1
Grażyna Kijuc
496
(6,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
-
3
Justyna Molak
89
(1,19%)
-
2
Paweł Wiadrowski
414
(5,55%)
-
4
Jacek Władysław Kowalski
42
(0,56%)
-
5
Iga Wiktoria Kowalska
35
(0,47%)
-
1
Jan Włodzimierz Madej
647
(8,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Krzysztof Maliszewski
283
(3,79%)
-
2
Ewelina Wiertelak
54
(0,72%)
-
3
Ernest Rybicki
61
(0,82%)
-
4
Maria Zofia Liwowska
64
(0,86%)