Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adamów , Mlęcin
Pokaż więcej
Hanna Wadas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
158
(69,60%)
Jacek Sadoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
32
(14,10%)
Jan Budkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(16,30%)
Okręg 2
Grabniak , Rudzienko
Pokaż więcej
Ewa Danuta Czekała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
20
(11,63%)
Dorota Wielechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
117
(68,02%)
Rafał Wojdyna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(20,35%)
Okręg 3
Gęsianka, Osęczyzna, Rakówiec, Wólka Mlęcka
Pokaż więcej
Wojciech Bogucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
105
(72,41%)
Janusz Suchocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(27,59%)
Okręg 4
Poręby Nowe, Poręby Stare
Pokaż więcej
Michał Poławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
0
(0,00%)
Okręg 5
Kąty Borucza, Wólka Kokosia
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Pytkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
36
(23,23%)
Ryszard Kur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
93
(60,00%)
Sylwester Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
17
(10,97%)
Rafał Piotr Pytkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(5,81%)
Okręg 6
Brzozowica, Głęboczyca, Rynia
Pokaż więcej
Andrzej Ołdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
45
(15,96%)
Stanisław Paderewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
109
(38,65%)
Urszula Agnieszka Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
128
(45,39%)
Okręg 7
Czarnogłów, Duchów, Pokrzywnik, Wólka Czarnogłowska
Pokaż więcej
Waldemar Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
101
(63,13%)
Marek Hutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(36,88%)
Okręg 8
Antonina, Kobylanka, Rąbierz Kolonia, Rudno, Walentów
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Fijałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
14
(6,83%)
Stanisław Wacław Pawiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
81
(39,51%)
Stanisław Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
56
(27,32%)
Zbigniew Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(26,34%)
Okręg 9
Makówiec Mały, Makówiec Duży, Marcelin, Nowa Wieś, Sąchocin, Sołki, Świdrów
Pokaż więcej
Krzysztof Zaperty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
37
(17,79%)
Zbigniew Paweł Struś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
33
(15,87%)
Kamil Wichrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(66,35%)
Okręg 10
Czarnocin. Drop, Jaczewek, Joanin, Modecin, Radoszyna, Ruda Pniewnik, Wólka Kobylańska
Pokaż więcej
Iwona Dobrowolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
27
(13,24%)
Sławomir Wierzba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
85
(41,67%)
Przemysław Ołdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
57
(27,94%)
Dariusz Maciej Ratyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(17,16%)
Okręg 11
Sołectwo Dobre I/z ulicami : Szkolna, Jana Kilińskiego od nr 1 do nr 5, Wincentego Witosa, Rynek, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
Wioletta Mirosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
70
(33,98%)
Adam Chojecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
104
(50,49%)
Paweł Kanigowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(15,53%)
Okręg 12
Sołectwo Dobre I / z ulicami: Gen. Jana Skrzyneckiego , Polna, Głowackiego, Gen. Władysława Sikorskiego , Zdrojówki, Lawendowa
Pokaż więcej
Piotr Sadurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
52
(33,55%)
Piotr Koseski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
84
(54,19%)
Joanna Kur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
19
(12,26%)
Okręg 13
Sołectwo Dobre II/ z ulicami: Józefa Poniatowskiego, Konstantego Laszczki, Przemysłowa, Targowa
Pokaż więcej
Krzysztof Adam Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ZMIANA
23
(12,04%)
Roman Sajnóg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
72
(37,70%)
Mariusz Miąskiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
43
(22,51%)
Jolanta Romanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(27,75%)
Okręg 14
Sołectwo Dobre III/ z ulicami: Henryka Sienkiewicza, Kopernika, Stanisława Moniuszki, Władysława Reymonta, Adama Mickiewicza
Pokaż więcej
Zbigniew Olko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
112
(59,89%)
Ryszard Wolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
75
(40,11%)
Okręg 15
Sołectwo Dobre III/ z ulicami: Jana Dobrzynieckiego, Jana Kilińskiego od nr 6 do końca ulicy, Prosta, Sportowa, Armii Krajowej, Słoneczna, Lazurowa, Krótka
Pokaż więcej
Bogdan Goźliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE RĘCE
32
(17,02%)
Krzysztof Wiesław Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
97
(51,60%)
Tomasz Jan Milewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(31,38%)