Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Łojków, Potworów ulice: Północna, Przejazdowa, Polna, Stawowa.
Pokaż więcej
Łukasz Tomasz Chrząstowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
39
(51,32%)
Michał Klimek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(48,68%)
Okręg 2
Sołectwo Potworów ulice: Brzozowa, Zielona, Piwna, Lipowa, Łódzka, Piaskowa, Długa, Leśna, Ogrodnicza, Szeroka, Warszawska, Sadowa.
Pokaż więcej
Milena Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
43
(25,15%)
Jacek Sławomir Gajos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(30,41%)
Mieczysław Kazimierz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(44,44%)
Okręg 3
Sołectwo Potworów ulice: Radomska, Olszańska, Szkolna.
Pokaż więcej
Mirosław Michał Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
61
(41,78%)
Marek Podsiadły
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(58,22%)
Okręg 4
Sołectwo Potworów ulice: Osiedlowa, Przysuska, Starowiejska.
Pokaż więcej
Robert Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
69
(49,64%)
Danuta Aleksandra Kubicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(50,36%)
Okręg 5
Sołectwo Rdzów od nr 1 do nr 46.
Pokaż więcej
Anna Laskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
81
(72,32%)
Ewelina Krzemińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(27,68%)
Okręg 6
Sołectwo Rdzów od nr 47 do nr 107.
Pokaż więcej
Marcin Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
36
(35,29%)
Aneta Dorota Stefańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(50,00%)
Elżbieta Izabela Oparcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,71%)
Okręg 7
Sołectwo Grabowa od nr 1A do nr 50A.
Pokaż więcej
Wioleta Grażyna Milczarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
47
(41,59%)
Bogdan Milczarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(58,41%)
Okręg 8
Sołectwo Grabowa od nr 51 do nr 113.
Pokaż więcej
Henryk Adam Cegła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
53
(47,32%)
Marek Wlazło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(52,68%)
Okręg 9
Sołectwo Mokrzec.
Pokaż więcej
Monika Anna Dębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
48
(35,29%)
Zbigniew Kozieł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(64,71%)
Okręg 10
Sołectwo Długie.
Pokaż więcej
Beata Lipińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
91
(53,53%)
Jacek Kaim
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(46,47%)
Okręg 11
Sołectwo Grabowska Wola.
Pokaż więcej
Małgorzata Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
58
(42,34%)
Kazimierz Mirosław Małek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(17,52%)
Wojciech Bieńkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(40,15%)
Okręg 12
Sołectwo Kozieniec.
Pokaż więcej
Paweł Kiljanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
27
(20,00%)
Adam Gaca
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(42,96%)
Marek Czesław Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(37,04%)
Okręg 13
Sołectwa: Wir, Jamki.
Pokaż więcej
Edyta Pytkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
87
(48,07%)
Bogdan Stanisław Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(51,93%)
Okręg 14
Sołectwa: Dąbrowa Goszczewicka, Marysin.
Pokaż więcej
Arkadiusz Dawid Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
27
(19,71%)
Sławomir Marcin Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(45,99%)
Stanisław Michał Strzałkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(34,31%)
Okręg 15
Sołectwa: Rdzuchów, Rdzuchów-Kolonia, Sady.
Pokaż więcej
Sylwester Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO
39
(22,94%)
Agnieszka Anna Pianka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(27,65%)
Mariusz Edward Snopczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(49,41%)