Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ożarów – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cicha, Czachowskiego, Dębowa, Długa, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa , Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Lipowa, Mazurkiewicza, Mickiewicza, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Plac Wolności, Polna, Przejazdowa, Różana, Sandomierska, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Wąska , Zielna, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Iwona Ślęzak
113
(26,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Elżbieta Iwona Osial
168
(39,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Zenon Kwieciński
144
(33,88%)
Okręg 2
Ożarów – ulice : Bławatna, Bohaterów Monte Cassino, Górna, Kolejowa, Leśna , Makowa, Ostrowiecka, Pszeniczna, Stodolna, Wysoka, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
19
Jerzy Henryk Tużnik
9
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Marcin Czarnecki
78
(21,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Jacek Grzegorz Gajek
94
(26,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Piotr Robert Kwitek
66
(18,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Hubert Dariusz Bidziński
13
(3,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MAŁECKIEJ
-
21
Bożena Małecka
98
(27,37%)
Okręg 3
Ożarów Oś. Wzgórze: Bloki nr : 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 56
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
19
Grażyna Jadwiga Tomaszewska-Gałda
14
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Olaś
152
(43,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Marzanna Janina Musiał
50
(14,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Elżbieta Joanna Łodygowska
133
(38,11%)
Okręg 4
Ożarów – Oś. Wzgórze : Bloki nr : 14, 15, 16, 17, 18, 19, 57
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Grzegorz Stańczyk
185
(49,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Monika Teresa Szurmańska
53
(14,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Grzegorz Witek
111
(29,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Dariusz Wojciech Kaczorowski
24
(6,43%)
Okręg 5
Ożarów – Oś. Wzgórze Bloki nr : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 54c, 80 - 95, 96
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marta Jadwiga Kozieł
133
(38,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Krzysztof Filak
87
(25,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Piotr Janusz Gierach
109
(31,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Ewa Jadwiga Polak
17
(4,91%)
Okręg 6
Ożarów – Oś. Wzgórze : Bloki nr : 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
19
Mariusz Robert Golczyński
48
(12,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marian Stanisław Cieszkowski
62
(16,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Tomasz Norbert Kowalski
62
(16,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Tomasz Dzikowski
132
(35,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Zbigniew Kamiński
66
(17,84%)
Okręg 7
Sołectwa: Biedrzychów, Dębno, Maruszów, Nowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Dorota Anna Jagodzińska
138
(39,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Mariola Bańcer
214
(60,80%)
Okręg 8
Sołectwa: Lasocin, Szymanówka, Kruków, Janopol, Janów, Wlonice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Grażyna Bień
206
(66,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Marek Czesław Matyjasek
50
(16,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Iwona Anna Przyrodzka
52
(16,88%)
Okręg 9
Sołectwa: Czachów, Karsy, Sobów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Wywiał
112
(21,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Grzegorz Nowacki
160
(30,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA BOGUSŁAWSKA
-
23
Danuta Bogusławska
67
(12,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Beata Anna Kwiecińska
180
(34,68%)
Okręg 10
Sołectwa: Wyszmontów, Tominy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Maria Ewelina Kobrzycka-Beczek
100
(40,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Halina Barbara Dragan
148
(59,68%)
Okręg 11
Sołectwa: Gliniany, Julianów (wieś : Polesie Mikułowskie), Potok (wieś: Potok Kolonia), Stróża (wieś: Wojciechówka), Śródborze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Anna Powrózek
12
(3,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Lidia Fryc
97
(25,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Wiesław Kurowski
78
(20,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KITY
-
22
Krzysztof Stanisław Kita
188
(50,13%)
Okręg 12
Sołectwa: Janików, Niemcówka (wieś: Szczury), Suchodółka, Wólka Chrapanowska, Zawada
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Henryk Otręba
33
(9,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Monika Sylwia Buglewska
119
(34,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Tadeusz Stanisław Matyjasek
94
(27,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Jerzy Tomasz Heba
101
(29,11%)
Okręg 13
Sołectwa: Pisary, Sobótka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystyna Wieczorek
192
(57,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
18
Paweł Jan Listopad
141
(42,34%)
Okręg 14
Sołectwa: Binkowice (wieś: Śmiłów), Jankowice, Prusy, Przybysławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Nina Agnieszka Adamska
81
(23,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BASI NOWAK
-
20
Barbara Nowak
45
(12,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŻARÓW
-
16
Iwona Grzesik
87
(24,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Daniela Genowefa Góral
2
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Młodożeniec
137
(38,92%)
Okręg 15
Sołectwa: Grochocice, Jakubowice, Janowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Wąsik
169
(66,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KWIECIŃSKIEGO
-
17
Kinga Beata Mazur
87
(33,98%)