Wybraliście najpiękniej oświetlone miasto i galerię w...

  Wybraliście najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce!

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Koszaliński

  Wybraliście najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce!
  Zakończyliśmy głosowanie w ogólnopolskim etapie plebiscytu Świeć się z Energą. Miasta i galerie handlowe walczyły o tytuł najpiękniej oświetlonych w Polsce, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Wybraliście również trzy najpiękniejsze zdjęcia świąteczne w konkursie fotograficznym.
  Wybraliście najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce!
  Plebiscyt miast

  W piątek 23 stycznia o godz. 12 zakończyliśmy głosowania w plebiscycie na najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce. W rywalizacji brało udział 16 miast, z każdego województwa jedno.

  Zwycięskie miasto zdobędzie ufundowaną przez spółkę Energa Oświetlenie nagrodę główną - urządzenia o wartości 10 000 zł przeznaczone dla domu dziecka lub na inny społeczny cel.


  Oficjalne wyniki plebiscytu podamy w poniedziałek 26 stycznia 2015 roku.

  Świeć się galerio

  Zakończyliśmy również głosowanie w plebiscycie na najpiękniejszą galerię w świątecznej odsłonie w Polsce. Rywalizowało 16 galerii handlowych, po jednej z każdego województwa. Zwycięska galeria zdobyła tytuł Najpiękniejszej Galerii Handlowej w świątecznej odsłonie w Polsce.

  Dodatkowo zwycięską galerię odwiedzi mobilne centrum nauki Planeta Energii, które przybliżać będzie niesamowity świat energii elektrycznej wszystkim dzieciom odwiedzającym centrum handlowe.

  Oficjalne wyniki plebiscytu podamy w poniedziałek 26 stycznia 2015 roku.


  Konkurs fotograficzny

  W ogólnopolskim etapie konkursu fotograficznego Świeć się z Energą brało udział 160 zdjęć, które wyłonione zostały z etapu wojewódzkiego konkursu. Trzy zdjęcia, które zdobyły najwięcej głosów otrzymają cenne nagrody: aparat fotograficzny, nowoczesną konsolę do gry, tablet, smartfon i bony do sklep.energa.pl.


  Ponadto spośród wszystkich fotografii etapu ogólnopolskiego, Komisja Plebiscytowa wybrała pięć fotografii osób, które otrzymają pięć aparatów fotograficznych (lustrzanka) + bony o wartości 500 zł do sklepu internetowego sklep.energa.pl - przyznane za najlepsze zdjęcia prezentujące wnętrze domu, dom na zewnątrz, miasto, choinkę miejską i świąteczną kreację.

  Spośród laureatów komisja plebiscytowa wybrała zdobywcę Grand Prix konkursu. Nagrodą są trzydniowe warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w luksusowym Hotelu SPA Dr Ireny Eris.

  Komisja przyznała również kilka wyróżnień, dla autorów najciekawszych zdjęć.

  Oficjalne wyniki konkursu fotograficznego podamy w poniedziałek 26 stycznia 2015 roku.


  Współorganizatorem plebiscytu jest Grupa Energa, ogólnopolski sprzedawca prądu dla ponad 2,9 mln. domów i firm w Polsce.

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo