Wybraliśmy najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce...

  Wybraliśmy najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce i mistrza świątecznej fotografii!

  red

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Marcin Szczepaniak 1 miejsce foto
  1/6
  przejdź do galerii

  Marcin Szczepaniak 1 miejsce foto

  W poniedziałek 25 stycznia o godzinie 12, po trwającej do ostatniej minuty zaciętej walce, zakończyliśmy głosowanie w ogólnopolskim etapie akcji Świeć się z Energą.
  Plebiscyt miast

  Najpiękniej oświetlonym na święta miastem w Polsce okazał się Połczyn Zdrój z województwa zachodniopomorskiego. Miasto dzięki zwycięstwie w plebiscycie miast wygrało ufundowany przez Grupę Energa energooszczędny sprzęt AGD o łącznej wartości 50 000 zł (10 000 zł za wygranie w etapie wojewódzkim, 40 000 w finale ogólnopolskim). Pozostałe miasta, finaliści Świeć się z Energą, otrzymają nagrody o wartości 10 000 zł, za zwycięstwo w 1. etapie zabawy.

  Nowoczesne urządzenia zostaną przekazane na wskazane przez miasta cele charytatywne, dla placówek niosących pomoc osobom potrzebującym.

  Zobacz wyniki głosowania w etapie ogólnopolskim plebiscytu miast  Plebiscyt galerii handlowych

  Po zaciętym głosowaniu najpiękniejszą galerią handlową w świątecznej odsłonie w Polsce okazało się Millenium Hall w Rzeszowie. Zwycięzca otrzyma wyjątkową nagrodę edukacyjną Grupy Energa - wizytę elementów mobilnego centrum nauki Planeta Energii, zapewniającego mnóstwo pełnych energii i zabawy atrakcji dla dzieci.

  Ponadto komisja konkursowa przyznała wyróżnienie w kategorii najpiękniej oświetlonej na święta galerii handlowej – CH Zielone Arkady w Bydgoszczy.

  Zobacz wyniki głosowania w etapie ogólnopolskim plebiscytu galerii  Konkurs Fotograficzny

  W ogólnopolskim etapie konkursu fotograficznego Świeć się z Energą brały udział prace 160 autorów, wyłonionych spośród uczestników 16 konkursów regionalnych.

  W plebiscycie publiczności nagrody otrzymają autorzy trzech prac, które zdobyły najwięcej głosów.
  Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w plebiscycie publiczności otrzyma aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 (wyposażony m.in. w stabilizację obrazu i Wi-Fi najlepszy kompaktowy aparat systemowy w konkursie EISA 2014-2015) oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w głosowaniu Czytelników otrzymają odpowiednio bony o wartości 500 i 200 zł na zakupy w sklepie internetowym www.sklep.energa.pl

  Nagrody trafią do:

  1 miejsce: Marcin Szczepaniak
  2 miejsce: Sandra Nowak
  3 miejsce: Kinga Miszczyk

  Zobacz wyniki głosowania w etapie ogólnopolskim konkursu


  Ponadto spośród wszystkich fotografii etapu ogólnopolskiego komisja plebiscytowa wybrała cztery najlepsze prace w kategoriach: mój dom, moja iluminacja, moja rodzina i moje miasto. Laureaci otrzymają aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 + 14-42 EZ oraz bon na zakupy do wykorzystania w sklepie internetowym www.sklep.energa.pl o wartości 500 zł.

  Spośród wszystkich uczestników jury wybrało zdobywcę Grand Prix konkursu. W nagrodę zwycięzca będzie mógł wziąć udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Lidię Popiel.

  WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ŚWIEĆ SIĘ Z ENERGĄ [LISTA LAUREATÓW]

  Komisja plebiscytowa przyznała również kilkadziesiąt wyróżnień dla autorów najciekawszych zdjęć w 4 kategoriach tematycznych.


  Współorganizatorem plebiscytu jest Grupa Energa, ogólnopolski sprzedawca prądu dla ponad 2,9 mln. domów i firm w Polsce.

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo