Wygrana Energi AZS Koszalin w Chorzowie

Energa AZS Koszalin
Energa AZS Koszalin Archiwum
Od wyjazdowego zwycięstwa rozpoczęły rundę rewanżową w Superlidze PGNiG Kobiet szczypiornistki Energi AZS Koszalin

Podopieczne Anity Unijat pokonały Ruch 32:29 (14:15). W koszalińskim zespole kilka zawodniczek było nie w pełni sił z powodu przeziębienia.

W pierwszej połowie Akademiczki nie wykorzystały kilku znakomitych sytuacji i schodziły do szatni ze stratą jednej bramki. Po przerwie do 42. min wynik oscylował wokół remisu. Od stanu 22:22 zaznaczyła się przewaga Energi AZS. Lepsza gra w defensywie w końcówce meczu pozwoliła wypracować przewagę 4 bramek. Skończyło się na 3 golach różnicy.

Skład i bramki: Kowalczyk, Wiercioch - Kołodziejska 12, Nowicka 2, Chmiel 3, Sądej 5, Nieściaruk 2, Stasiak 2, Roszak 3, Michałów 3, Budnicka, Trawczyńska, Domaros, Kaczanowska, Błaszczyk.