Wygrana w Pobierowie. Pogoń II Szczecin- Gwardia Koszalin 0:3

djas
Norbert Dondera (z lewej) strzelił jedną z bramek dla koszalińskiej drużyny w niedzielnym meczu z rezerwami Pogoni Szczecin. Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin mają za sobą kolejny mecz sparingowy podczas zimowych przygotowań.

W niedzielę gwardziści zmierzyli się w Pobierowie z zespołem rezerw szczecińskiej Pogoni. Dla drużyny ze Szczecina był to ostatni akcent obozu przygotowawczego w Rewalu, gdzie podopieczni Adama Gołubowskiego trenowali już od ubiegłego tygodnia.

Spotkanie zakończyło się wygraną koszalińskiej drużyny 3:0. Do przerwy gwardziści prowadzili 1:0. Już w pierwszych minutach piłkę do siatki rywali skierował Damian Miętek. Kolejne bramki padły w drugiej odsłonie. Pięć minut po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Norbert Dondera. Kilkadziesiąt sekund później rezultat spotkania ustalił Daniel Sidor.

Dla gwardzistów był to dziesiąty test- mecz podczas zimowych przygotowań.

W środę kolejnym sparingpartnerem zespołu prowadzonego przez Tadeusza Żakietę będzie wicelider zachodniopomorskiej czwartej ligi, Astra Ustronie Morskie.