Wygrana w Słupsku. Jantar Ustka - Gwardia Koszalin 2:3

djas
Po sobotniej wygranej nad Mechanikiem Bobolice, w niedzielę piłkarze Gwardii Koszalin wygrali w Słupsku z Jantarem Ustka 3:2. Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin wygrali w Słupsku z Jantarem Ustka 3:2.

Dla gwardzistów był to drugi mecz kontrolny podczas minionego weekendu. Po sobotnim efektownym zwycięstwie nad Mechanikiem Bobolice, w niedzielę podopieczni Tadeusza Żakiety zmierzyli się w Słupsku z Jantarem Ustka.

Oba spotkania rozpoczynały zupełnie odmienne "jedenastki". W niedzielę od pierwszej minuty wystąpili m.in. Sebastian Fabiański, Daniel Wojciechowski, Damian Więckowski, Junpei Shinmura, Fabian Słowiński oraz Damian Miętek.

Pojedynek w Słupsku był wyrównanym widowiskiem. Do przerwy gwardziści prowadzili 2:1, po trafieniach Damiana Miętka oraz Ryukiego Kozawy. Po zmianie stron obie drużyny strzeliły po jednej bramce i ostatecznie Gwardia wygrała z Jantarem Ustka 3:2. Trzecią bramkę dla koszalińskiego zespołu zdobył Japończyk Yuma Sato, który w spotkaniu przeciwko Mechanikowi Bobolice popisał się hat- trickiem.

W środę gwardziści zagrają kontrolnie z Drawą Drawsko Pomorskie.