Wyjątkowy koncert Ani Dąbrowskiej już 5 marca!

  Wyjątkowy koncert Ani Dąbrowskiej już 5 marca!

  ML

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Ania Dąbrowska w Koszalinie już 5 marca! Przypomnimy sobie dawne hity artystki, Ania Dąbrowska wystąpi z projektem "The best of". To trzeba zobaczyć!
  Wyjątkowy koncert Ani Dąbrowskiej już 5 marca!
  Każdy z siedmiu dotychczasowych albumów studyjnych Anny Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy.

  Kup bilet już dziś!  "The Best Of" to kolejne, wyjątkowe wydawnictwo Ani Dąbrowskiej. Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu artystki. Na płycie znalazły się tak znane utwory, jak „Tego chciałam”, „Trudno mi się przyznać”, „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”, „Charlie Charlie” czy „Bang Bang”. Nie brak tu też mniej znanych kompozycji.
  – Mam taką szufladę szkiców i czasem się nimi ratuje. Tak było w przypadku "The Best Of". Miałam za dużo na głowie, wiedziałam, że nic nowego nie napiszę – wyznaje artystka w jednym z wywiadów. – Znalazłam: „Z Tobą nie umiem wygrać" i pomyślałam, że to może się udać.
  Utwór przypadł do gustu fanom i szybko poszybował na szczyty list przebojów. Mimo premiery w październiku zdobył miano jednego z hitów 2018 roku.

  Fani szaleli z zachwytu, wokalistka po czterech latach najpierw wydała nową płytę Dla naiwnych marzycieli, która okazała się absolutnym przełomem w jej karierze, a następnie kompilację "The Best Of". To sprawiło, że zapragnęli trasy koncertowej. Ania Dąbrowska nie ukrywa, że również ona chciała więcej występować.

  Już 5 marca zagra w Koszalinie na Hali Widowiskowo-Sportowej. To będzie wyjątkowy koncert, bo nie tyle promujący nową płytę co będący retrospekcją kariery artystki.

  – Chciałabym być za młoda na takie podsumowanie – wyznaje w rozmowie wokalistka. – Mam jednak na swoim kącie już kilka płyt, i to był czas na pierwszą taką płytę i trasę koncertową.
  Informacje
  Kiedy: 5 marca 2019 r., godz.: 19.00
  Gdzie: Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie

  Bilety do nabycia:
  www.hala.koszalin.pl
  www.kupbilecik.pl

  Mec_Koszalin_logo_podstawowe
  Polub nas na Facebooku

  Wiadomości gk24 - wideo

  Wiadomości gk24 - zdjęcia

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.