Wysoka porażka. Radomiak Radom - Gwardia Koszalin 5:0

Nie udał się piłkarzom Gwardii Koszalin wyjazd do Radomia. Gwardziści ulegli miejscowemu Radomiakowi aż 0:5.Gospodarze przystąpili do tego meczu szczególnie zmobilizowani. Po trzech porażkach z rzędu na zespół z Radomia spadła fala krytyki i już początek spotkania pokazał, że podopieczni Jerzego Cyraka zrobią wszystko, by odzyskać zaufanie kibiców. Już po niespełna dwunastu minutach gry Radomiak prowadził 2:0 po golach Chinonso Agu oraz Patryka Mikity. W 32. minucie do siatki trafił Peter Mazan.Przez niemal całą drugą połowę rezultat pojedynku nie ulegał zmianie. W samej końcówce spotkania dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Rolinc.Zobacz także Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 2:1 Tadeusz Klocek/Echo Dnia
Nie udał się piłkarzom Gwardii Koszalin wyjazd do Radomia. Gwardziści ulegli miejscowemu Radomiakowi aż 0:5.