Wysokie temperatury w regionie. Idzie odwilż! [WIDEO,...

  Wysokie temperatury w regionie. Idzie odwilż! [WIDEO, KAMERKI]

  imgw

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Prognoza synoptyczna 7-dniowa na województwo zachodniopomorskie.
  PONIEDZIAŁEK
  W dzień zachmurzenie duże. Okresami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny i porywisty, południowo-zachodni.

  WTOREK
  W nocy zachmurzenie duże. Okresami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny i porywisty, zachodni.

  W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.

  ŚRODA
  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. W dzień opady deszczu. Temperatura minimalna od -1°C na wschodzie do 2°C na zachodzie. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem porywisty, południowo-zachodni i południowy.

  CZWARTEK
  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, na wschodzie także deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, nad morzem w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.

  PIĄTEK
  Zachmurzenie duże. Opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni.

  SOBOTA
  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, nad morzem w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.

  NIEDZIELA
  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Temperatura maksymalna od 6°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, z kierunków zachodnich.


  KLIKNIJ>>> Widok z kamery na plażę w Mielnie  KLIKNIJ>>> Widok z kamery internetowej na plażę w Sarbinowie  KLIKNIJ>>> Widok z kamery internetowej na przystań w Jamnie  KLIKNIJ>>> Widok z kamery na plażę i molo w Kołobrzegu  KLIKNIJ>>> Widok z kamery na plażę w Ustroniu Morskim  KLIKNIJ>>> Widok z kamery internetowej na plażę w Darłowie
  POLECAMY:

  Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.