Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Zagrożenie koronawirusem. Do urzędu w Białogardzie dzwońcie, nie przychodźcie

Jakub Roszkowski
Jakub Roszkowski
W Białogardzie, tak jak i w całej Polsce, sprawy urzędowe na razie odłóżmy na później. Chyba że są pilne. Ale zanim pójdziemy do urzędu, zadzwońmy tam. I jeszcze jedno: zamknięto targowisko.

W związku z zagrożeniem koronawirusem targowisko miejskie w Białogardzie będzie nieczynne dla handlu. Handlowe wtorki i piątki nie będą miały miejsca w następujących terminach: 20, 24 i 27 marca. Dodajmy, że dziś też już targowisko nie działało.

Miasto, z uwagi na zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ograniczyło również pracę w ratuszu. Na miejscu, w Urzędzie Miasta, będą realizowane wyłącznie sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich (parter, hol), Biurze Obsługi Interesanta (parter, hol) oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego przy Placu Wolności.

- W przypadku konieczności załatwienia pilnych spraw, przyjście do urzędu prosimy poprzedzić kontaktem telefonicznym w celu umówienia spotkania - słyszymy jeszcze.

Najważniejsze numery kontaktowe do Urzędu Miasta w Białogardzie to: 94-357-91-00 oraz 94-357-92-00.

Od poniedziałku ograniczone funkcjonowanie instytucji w Koszalinie

Koronawirus w Koszalinie i woj. zachodniopomorskim. Raport o najnowszych informacjach dotyczących wirusa w regionie

Czy na pewno wiesz, jak chronić się przed koronawirusem SARS-CoV-2? Mycie i dezynfekcja dłoni, niedotykanie twarzy, unikanie osób z objawami infekcji, dużych skupisk ludzi i podróży w określone rejony świata mogą nie wystarczyć!Sprawdź, jakie źródła zakażenia można łatwo przeoczyć – w tych 10 sytuacjach proponujemy zmianę zachowania na takie, które zwiększa bezpieczeństwo.

Jak nie zarazić się koronawirusem? Sprawdź, kiedy możesz nie...

Koronawirus nie przestaje się rozprzestrzeniać, a wręcz zatacza coraz większe koło, obejmując nowe tereny. Do tej pory nie został opracowany lek zapobiegający zakażeniom. Nie odkryto także medykamentu (choć trwają intensywne badania), który mógłby skutecznie wyleczyć infekcję. W środę 11 marca WHO dotychczasową epidemię koronawirusa, nazwała pandemią! Trwa ona do dziś. Przedstawiamy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS), które koncentrują się na profilaktyce, czyli zapobieganiu zakażeniu koronawirusem. Poniższa galeria przedstawia 10 praktycznych porad, których przestrzeganie może uchronić Cię przed infekcją!

Jak uchronić się przed koronawirusem? Porady ekspertów

Zobacz także Sergiusz Karżanowski, lekarz z Koszalina o koronawirusie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo