MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zagrożenie wybuchem butli z gazem. Ulica Obozowa w Kołobrzegu zablokowana

red, Iwona Marciniak
W jednym z zakładów na Radzikowie doszło do cofnięcia się płomienia do butli gazowej.Na miejscu są strażacy którzy monitorują butlę za pomocą kamer termowizyjnych oraz chłodzą ją. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika straży pożarnej, na razie nie jest planowana ewakuacja okolicznych ulic.  Utrudnienia mogą potrwać przez kilka kolejnych godzin. AktualizacjaJak wynika z oficjalnego komunikatu, do tej chwili nikt nie ucierpiał. Zagrożenie tworzą butle z acetylenem znajdujące się na stacji paliw STW. Trwa akcja straży pożarnej i policji. Działa zarządzanie kryzysowe miasta,  ewakuowano 4 pobliskie domy jednorodzinne. AktualizacjaStraż pożarna wraz z policją przeprowadziła ewakuację z terenu stacji benzynowej, stacji diagnostycznej oraz sklepu mieszczących się w bezpośrednim sąsiedztwie oraz z okolicznych domów. Łącznie na tę chwilę ewakuowano 43 osoby. Jeśli sytuacja nie zostanie rozwiązana w najbliższym czasie, będą prowadzone rozmowy mające na celu zapewnienie tymczasowego lokum ewakuowanym.
W jednym z zakładów na Radzikowie doszło do cofnięcia się płomienia do butli gazowej.Na miejscu są strażacy którzy monitorują butlę za pomocą kamer termowizyjnych oraz chłodzą ją. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika straży pożarnej, na razie nie jest planowana ewakuacja okolicznych ulic. Utrudnienia mogą potrwać przez kilka kolejnych godzin. AktualizacjaJak wynika z oficjalnego komunikatu, do tej chwili nikt nie ucierpiał. Zagrożenie tworzą butle z acetylenem znajdujące się na stacji paliw STW. Trwa akcja straży pożarnej i policji. Działa zarządzanie kryzysowe miasta, ewakuowano 4 pobliskie domy jednorodzinne. AktualizacjaStraż pożarna wraz z policją przeprowadziła ewakuację z terenu stacji benzynowej, stacji diagnostycznej oraz sklepu mieszczących się w bezpośrednim sąsiedztwie oraz z okolicznych domów. Łącznie na tę chwilę ewakuowano 43 osoby. Jeśli sytuacja nie zostanie rozwiązana w najbliższym czasie, będą prowadzone rozmowy mające na celu zapewnienie tymczasowego lokum ewakuowanym. Iwona Marciniak
W jednym z zakładów na Radzikowie doszło do cofnięcia się płomienia do butli gazowej.

Na miejscu są strażacy którzy monitorują butlę za pomocą kamer termowizyjnych oraz chłodzą ją.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika straży pożarnej, na razie nie jest planowana ewakuacja okolicznych ulic.

Utrudnienia mogą potrwać przez kilka kolejnych godzin.

Aktualizacja

Straż pożarna wraz z policją przeprowadziła ewakuację z terenu stacji benzynowej, stacji diagnostycznej oraz sklepu mieszczących się w bezpośrednim sąsiedztwie oraz z okolicznych domów.

Łącznie na tę chwilę ewakuowano 43 osoby. Jeśli sytuacja nie zostanie rozwiązana w najbliższym czasie, będą prowadzone rozmowy mające na celu zapewnienie tymczasowego lokum ewakuowanym.

Do wypadku doszło 3 czerwca przed godz. 16 na drodze wojewódzkiej nr 102 kierunek Trzebiatów - Kołobrzeg. Jak podaje strona osp.pl, OSP Trzebiatów została zadysponowana przez SKKP w Gryficach do wypadku drogowego.Jak doszło do wypadku? Kierowca samochodu osobowego jadąc od strony Kołobrzegu zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. W akcji udział brali: zastęp z WSP Trzebiatów (GBA), zastęp z OSP Trzebiatów (SLRT), zespół PRM oraz policja.Zobacz także: Wypadek na drodze Koszalin - Kołobrzeg koło Mścic

Wypadek na trasie Trzebiatów - Kołobrzeg [zdjęcia]

W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 11 w okolicach Bagicza doszło do wypadku.Samochód osobowy marki Kia uderzył w tył jadącego przed nim autobusu. Przez kilkadziesiąt minut w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.Dwie osoby zostały poszkodowane.Zobacz także Wypadek w Mostowie (archiwum)

Wypadek na krajowej "11". Zderzenie osobówki z autobusem [ZDJĘCIA]

Zobacz także Rekonstrukcja bitwy o Kołobrzeg

POLECAMY TAKŻE

Gk24.pl

Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo